Aditiva značky Somat, která používáme k mycím prostředkům na automatické mytí v myčce získala modernější vzhled. Doplňkové produkty řady Somat, jako je čistič myčky nebo sůl získaly nový trendy obal. Největší změny si všimnete u deo přípravků Somat Deo, které budou od dubna 2016 k dispozici ve variantách Lemon&Orange a Odor&Block ve tvaru kapičky vody. Řadu Somat aditiv nově doplní i voňavá varianta oplacovače Somat Lemon&Lime.

Nové deo přípravky do myčky Somat Deo-Perls

V myčce se někdy může objevit nepříjemný zápach, zejména když myčka není používána denně. Pomoci může osvěžovač Somat Deo-Perls, který zajišťuje dlouhotrvající svěžest a neutralizuje pachy ve vaší myčce. Od dubna 2016 je k dispozici v novém atraktivním tvaru kapky a variantách Odor&Block a Lemon&Orange. Zavěste košíček osvěžovače myčky Somat na horní koš v myčce a ujistěte se, že nebude překážet ostřikovacím ramenům nebo uzávěru dávkovače. Somat Deo-Perls  vydrží na přibližně 60 mycích cyklů a stojí 79 Kč.

Somat

 

Somat čistič myčky pečuje o vaši nejlepší kamarádku myčku

Somat čistič myčky odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny v myčce, na ostřikovacích ramenech a filtru. Při pravidelném používání jednou za 3 měsíce lze prodloužit životnost myčky. Před použitím čističe myčky nepřidávejte prostředek na nádobí, ani nenechávejte nádobí v myčce. Odstraňte fólii bez porušení voskové vrstvy. Zavěste lahev za háček hrdlem dolů na koš v myčce. Zvolte nejvýkonnější program (65°–75°). Praktická lahev Somat čističe myčky s háčkem na zavěšení je vhodná pro všechny myčky. Koupíte v maloobchodním prodeji za 109 Kč.

 Sůl Somat

Sůl Somat s účinkem proti vodnímu kameni optimálně chrání myčku, ostřikovací ramena a trubky před vodním kamenem. Pomáhá zajistit dokonalou funkci zařízení na změkčování vody, které mění kohoutkovou vodu na vodu měkkou, díky čemu může mycí prostředek fungovat s maximální účinností a zabraňuje se škodlivému usazování vodního kamene.

Stačí nasypat sůl Somat do zásobníku soli v zařízení na změkčování vody
a vaše myčka si při každém mytí vezme tolik, kolik potřebuje. Pokud vaše myčka nemá ukazatel soli, doporučujeme přidávat sůl Somat do zařízení na změkčování vody pravidelně, zhruba jednou měsíčně. Sůl Somat koupíte v 1,5kg balení za 69 Kč.

Leštidlo ve dvou variantách

Somat leštidlo (oplachovač) dodá vašemu nádobí zářivý lesk. Zároveň změkčuje vodu, aby odtékala z nádobí rovnoměrně, a tak je nádobí rychleji suché a nezůstávají na něm kapky vody ani usazeniny vodního kamene. Nyní je kromě klasické varianty k dispozici i voňavý Somat oplachovač Lemon&Lime s vůní citrusů. Při použití stačí povytáhnout dávkovací víčko se „zobáčkem“ a nalít oplachovač do zásobníku v myčce. Pro dokonalé výsledky používejte Somat oplachovač v kombinaci se standardními prostředky Somat (tablety, gel nebo prášek Somat Classic) a se solí Somat. Leštidlo Somat pořídíte v lahvi se 750 ml za 109 Kč.

 
POZOR - pokud máte velmi tvrdou vodu (nad 21°dH) měli byste přidávat sůl a oplachovač také k multifunkčním produktům. O tvrdosti vody vás bezplatně informuje vodárna v místě bydliště.
Reklama