V dnešní hektické době plné technických vymožeností využíváme každou možnost návratu zpět k přírodě. Naše příbytky často připomínají kvetoucí zahradu. Ale neobklopujeme se jen květinami. V našich bytech nám dělají blízké společníky domácí i exotická zvířata.

 

Ze všeho nejvíc jsme si oblíbili psy a kočky. Dívat se na ně nás nikdy neomrzí, rozumíme jim, jsou našimi věrnými kamarády. Zahrnují nás oddanou láskou, obohacují náš život, a my se zase na oplátku snažíme obohatit jejich životy.

Ne bezdůvodně se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka. Už před několika tisíci lety začalo společné soužití člověka a psa, které vedlo k oboustrannému prospěchu.

Psi po staletí plnili nejrůznější úkoly. Chránili člověka, hlídali jeho stáda, lovili a přinášeli zvěř, tahali těžká břemena, vyhledávali a zachraňovali ztracené lidi ve sněhu, lovili tonoucí z vody...

I dnes vykonávají důležitou práci. Pomáhají záchranářům či policii, hlídají naše domovy, u některých zas využíváme jejich znamenitý čich. Někteří psi jsou „očima“ nevidomých, jiní „ušima“ neslyšících...

 

Většina z nás si však pořídila pejska jen pro radost.

 

A to je důvod, proč našim domácím mazlíčkům oplácíme jen tím nejlepším.

 

Nejen naše náklonnost a poskytnuté přístřeší je odpovídající kompenzací za psí oddanost. Pes potřebuje i řádnou péči a samozřejmě vyváženou odpovídající stravu.

Friskies nabízí psům jakéhokoliv věku a životního stylu celou řadu chutné, kompletní a vyvážené výživy. Chcete-li vašemu psovi dodat energii a vitalitu, můžete se na osvědčenou značku Friskies spolehnout.

 

Existuje celá řada produktů speciálně určených pro různá psí plemena. Například produkt Friskies Rich in Meat byl letos na jaře oficiálně vyhlášen „Nejlepší novinkou“ v programu Volba spotřebitelů a „Nejlepší novinkou 2008“ v kategorii Krmiva pro zvířata.

 

Čím si Friskies Rich in Meat zasloužilo ocenění spotřebitelů?

 

Friskies Balance a Friskies Digestion z řady Rich in Meat, obsahuje granule bohaté na maso, ve kterých je ideálně zkombinovaná vynikající chuť a kompletní výživa pro vašeho psa. Delikátní masové kousky obsahují čerstvé maso. Protože čerstvé maso je přírodním zdrojem vysoce kvalitních proteinů, dostává váš pes prostřednictvím těchto produktů optimální množství energie.

 

Friskies Digestion  je určen pro psy s citlivým zažíváním a napomáhá  snadnému trávení.

 

Friskies Balance byl vyvinut pro optimální kondici psa.

 

 

Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka  je marketingový program, který monitoruje, oceňuje a podporuje novinky a inovace rychloobrátkového sektoru uvedené na český trh za poslední rok a půl. Výrobky, které získaly v programu ocenění, potvrdily, že pro spotřebitele je u produktů důležitá především chuť, snadná a rychlá příprava, která respektuje zdravý životní styl.

 

Vyzkoušejte novinky z řady Friskies Rich in Meat. Váš pes rozšířenou nabídku produktů ve své misce jistě ocení. A když bude spokojen on, budete jistě spokojeni i vy!

Reklama