Vážení, pozor! Nejlepší řada stylingových produktů – got2b od Schwarzkopf – je od teď ještě trendovější. Tuhle značku inspirovanou americkým street stylem a designovanou kosmetickými guru od Schwarzkopf v cestě za nastolováním trendů prostě nezastavíte. Letos v květnu uvádí got2b na trh čtyři nové vzrušující stylingové senzace pro nejvíc odvázané kluky a holky pod sluncem.

ghshPro muže v pohybu

Nový gel na vlasy got2b no stopping se sílou fixace 5 přináší ultimátní stylingový účinek pro všechny muže v pohybu. Jde o první gel na vlasy řady got2b, který je odolný proti vodě a potu a udrží i ty nejodvážnější účesy nepřetržitě po 24 hodin.

Použití: Větší množství gelu vmasírujete do vlhkých nebo suchých vlasů. A vytvářejte ohromující účesy, které vydrží skoro věčně. got2b no stopping gel má jedinečné složení, díky němuž účes vydrží i ty nejnáročnější aktivity. Styling nesteče do tváře ani při těch nejdrsnějších aktivitách. Bez obav se můžete pustit do lyžování, plachtění či veslování, slézání skal i maratonu a na závěr dne třeba i zaválet na tanečním parketu. S no stopping gelem od got2b vám prostě nikdo nezabrání být stylový, ať už se chystáte na cokoli. A co je na tom nejlepší – až budete chtít, gel se dá snadno vymýt šamponem.

dfdfadPro stylové muže

Styloví muži, kteří jsou rádi in, vědí, že právě teď nejvíc letí efekt mokrých vlasů. Díky novému gelu got2b dripping wet se sílou fixace 5 mohou elegáni vytvořit na svých vlasech sexy mokře lesklý efekt, a to s minimální námahou. Speciální receptura zajišťuje super mokrý lesk, jako byste právě vylezli z vody. Aby toho nebylo málo, dripping wet gel neslepuje vlasy, neobsahuje alkohol, netvoří šupinky a nezanechává ve vlasech zbytky – zkrátka jde o dokonalé řešení pro nejmódnější super účesy.

A zatímco got2b pomáhá mužům získávat obdiv žen, i trendy dívky mohou vytvářet účesy jako z přehlídkového mola, a to díky dvěma zbrusu novým stylingovým produktům: gelovému spreji got2b sparkling gel spray a got2b smooth & chic.

sggPro ženy a dívky, které chtějí zazářit

Oslnivý gelový sprej got2b sparkling se sílou fixace 3 je určený všem ženám a dívkám, které chtějí zářit jasněji než hvězdy. Nová receptura Multi-Reflex-Shine odráží světlo víc než zrcadlo a zároveň zajišťuje dokonalou fixaci pro oslnivé účesy.

Použití: got2b sparkling gelový sprej se aplikuje snadno na krátké i dlouhé vlasy – stačí ho nastříkat do vlhkých vlasů a začít vytvářet požadovaný účes. Pro větší objem nastříkejte gel přímo ke kořínkům vlasů a poté vyfénujte.

ejzjjzKrálovská péče pro všechny dámy

Pro dámy, které chtějí dopřát svým vlasům přímo královskou péči, je tu nová uhlazující emulze got2b smooth & chic. Zanechává vlasy dokonale uhlazené a hebké, bez jediné nežádoucí kudrliny. Ať jsou vaše vlasy dlouhé či krátké, rovné nebo kudrnaté, got2b smooth & chic urovná i ty nejvzdornější účesy tak, že každý vlásek bude na svém místě. Krémové složení emulze s UV filtrem navíc chrání vlasy před poškozením teplem.

Senzační výrobky značky got2b vlasy vyživují, chrání a především umožňují vytvářet nejrozmanitější účesy inspirované street stylem - počínaje hřívami, jaké nosí supermodelky, přes špičaté bodliny až po rozcuch, jako byste právě vstali z postele.

Pro muže:

 • got2b no stopping stylingový gel (síla fixace 5) za DMOC 139,90 Kč
 • got2b dripping wet gel (síla fixace 5) za DMOC 139,90 Kč

Pro ženy:

 • got2b sparkling gelový sprej (síla fixace 3) za DMOC 139,90 Kč
 • got2b smooth & chic uhlazující emulze (síla fixace 2) za DMOC 139,90 Kč

Vystajluj se a vyhraj! Zapojte se do nové soutěže got2b a vyhrajte skvělé ceny!

Potřebuješ do toho dostat trochu dynamiky? Tak natoč VIDEO a vyhraj 50 000 Kč nebo třeba televizi!

Ve hře jsou krásné ceny:

Kategorie Video

 • 1. místo – 50 000 Kč
 • 2.–5. místo – televizor Philips
 • 6.–10. místo – got2b styling na celý rok (13 ks)

Kategorie Foto

 • 1. místo – kamera Philips
 • 2. místo – fotoaparát Philips
 • 3. místo – poukaz na zážitek od firmy Allegria v hodnotě 5 000 Kč
 • 4.–8. místo – fén nebo žehlička na vlasy Philips
 • 9.–15. místo – got2b styling na celý rok (13 ks)

Soutěž probíhá na stránkách www.got2bfun.cz