Blondýnky jsou stále v kurzu, muži se po nich na ulici otáčejí, vyhrávají soutěže krásy a v anketách jsou rozhodně zmiňovány více než zrzky či brunety. Jaké jsou novinky ze světa zesvětlujících barev? Chcete mít zářivé blond vlasy?

Nové možnosti pro ty, které se také chtějí stát světlovlasou kráskou, přináší Schwarzkopf & Henkel v podobě nových odstínů zesvětlujících krémových barev Palette blond s třpytivými mikropigmenty a nového zvláště intenzivního zesvětlovače. 

 

Palette blond – odborník na blond vlasy

Řada Palette blond od značky Palette nabízí možnost, jak se velice jednoduše a v pohodlí domova stát atraktivní blondýnkou.
Mezi zesvětlujícími barvami nově naleznete Ultra Intenzivní zesvětlovač (UIL 1) pro zvlášť intenzivní zesvětlení až o 5-7 odstínů. Dále si nově můžete vybrat odstín Třpytivý zlatavě plavý (BC2) - krémovou barvu, která zesvětlí o 2-4 odstíny a díky třpytivým mikropigmentům dodá vlasům zářivý blond odstín plný zlatavých odlesků. Preferujete-li stříbrné odlesky, pak je pro vás určen nový odstín Třpytivý stříbrně plavý (BC3).

Osvědčená originální receptura barev na vlasy Palette Color Formula C+ s vitamínem C pečuje o vlasy během barvení a vyživující vlasová maska s jojobovým olejem se postará o péči i po samotném procesu zesvětlování.

Jojoba původně pochází z Latinské Ameriky. Je to pomalu rostoucí rostlina, která se může dožít více než 100 let a olej se získává z jejích fazolovitých semen. Jojobový olej představuje nejdokonalejší přírodní kondicionér a hydratační přípravek, který pomáhá zvlhčovat a čistit pokožku hlavy. Jojoba na vlasech vytváří tenkou vrstvu, která je chrání před vnějšími vlivy. Zároveň jim dodává lesk a objem a je tedy optimální péčí po náročném procesu zesvětlení vlasů.

 

Celou řadu Palette blond v současné době tvoří:

q       Ultra intenzivní zesvětlovač (UIL 1) je určen pro zvlášť intenzivní zesvěltení vlasů až o 5-7 odstínů. (Orientační maloobchodní cena je 149 Kč.)

q       Intenzivní zesvětlovač (IL1) je určen pro intenzivní zesvětlení až o 4-6 odstínů. (Orientační maloobchodní cena je 89 Kč.)

q       Třpytivý zlatavě plavý (BC2) - krémová barva se speciálními třpytivými mikropigmenty, která vlasy zesvětlí o 2-4 odstíny a dodá jim zářivý, přirozeně vypadající odstín plný zlatavých odlesků.. (Orientační maloobchodní cena je 89 Kč.)

q       Třpytivý stříbrně plavý (BC3) - krémová barva se speciálními třpytivými mikropigmenty, která vlasy zesvětlí o 2-4 odstíny a dodá jim zářivý, přirozeně vypadající odstín plný stříbřitých odlesků. (Orientační maloobchodní cena je 89 Kč.)

q       Světle popelavě plavý (BC1) - krémová barva, která zesvětlí o 2-4 odstíny a vlasům dodá lehce popelavý nádech. (Orientační maloobchodní cena je 89 Kč.)

q       Melír (ME1) zesvětlí vlasy o 4-6 odstínů a nanáší se na vlasy vytažené z přiložené melírovací čepice. (Orientační maloobchodní cena je 149 Kč.)

q       Jednoduchý melír (ME3+) zesvětlí vlasy o 4-6 odstínů a nanáší se pomocí speciálního aplikátoru s nasazovacím hřebenem. (Orientační maloobchodní cena je 149 Kč.)

q       Beach Look zesvětlovací sprej (SP1) se velmi jednoduše nanáší a umožňuje postupné zesvětlení vlasů až o dva odstíny. (Orientační maloobchodní cena je 89 Kč.)

 

Jste blondýnka? Chcete být blondýnka? Jste raději brunetka? Věříte vtipům o blondýnkách? Myslíte si, že mají blond ženy snažší život ?

Reklama