5b04032071328obrazek.pngTransparentní lepicí tyčinka Kores 21 g
Kores, jehož lepicí tyčinky se staly symbolem značky, přináší novinku - transparentní lepicí tyčinku, která je ideální pro kancelář, domácnost a školu. Krystalicky čistá hmota umožňuje dokonale neviditelné lepení, které se hodí třeba při lepení fotografií. Tyčinka lepí všechny druhy papíru, její aplikace je čistá a hladká a vzduchotěsný uzávěr zaručuje dlouhou životnost. Je také zcela netoxická, neobsahuje rozpouštědla ani kyseliny. Tyčinka je vyrobena z 60 % z obnovitelných zdrojů. Cena 40 Kč.
 
5b0403332e5b9obrazek.pngKulaté voskovky Kores Krayones
Nové kulaté voskovky Kores Krayones umožňují jemné a plynulé vedení voskovky. Každá ze 12 zářivě barevných voskovek nabízí intenzivní a jasné barvy a vysoký podíl vosku. Jsou vhodné pro kreativní techniky jako je zdobení vajíček či zažehlovací techniky. Cena 45 Kč.

5b04034ace5bbobrazek.pngModelovací hmota Kores Masi Kolor
Nová modelovací hmota Kores Masi kolor je netoxická modelovací hmota určená pro stimulaci a tvůrčí zábavu. Pomáhá rozvíjet motorické dovednosti a podporuje kreativitu. Je ideální pro malé dětské ručky a díky své měkkosti je snadno tvarovatelná. Modelovací hmota Kores je antibakteriální a bezlepková. Umožňuje kreativní hru se 4 pestrými, mísitelnými barvami a vtipnými razítky. Je vhodná pro děti již od 2 let. Balení obsahuje 4 barvy po 130 g - modrou, zelenou, žlutou a červenou. Cena 107 Kč.

5b04035dbef8bobrazek.pngSamolepicí bloček Kores Mandala
Nepernamentní papírové samolepicí bločky Kores Mandala s předtištěnou mandalou umožní kromě zaznamenávání informací i vybarvování mandaly. To se může hodit třeba při zapisování poznámek při telefonním hovoru nebo na poradě. Mandala pokrývá jen 1/3 plochy a lze ji snadno přepisovat. Samolepicí list při opakovaném použití nezanechává skvrny a nekroutí se. Ideální je pro použití doma, v kanceláři i ve škole. Bločky Kores Mandala jsou vyrobeny s respektem k přírodě, což potvrzuje FSC certifikace.

  • 100 listů v bločku
  • Rozměr 125 x 75 mm
  • Cena 28 Kč

5b04037bd0c82obrazek.pngOřezávátko Kores Kosmo
Novinka Kores Kosmo je jednoduché plastové ořezávátko s unikátním designem vesmírné lodi, který jistě nadchne všechny malé školáky. Tvar ořezávátka je ergonomický pro snadné držení při ořezávání. Kvalitní čepel zajistí dlouhou životnost. Cena 10 Kč.

5b0403930a747obrazek.pngKorekční strojek Kores Paisley
Další novinkou je suchý korekční strojek Kores Paisley. Je vhodný pro všechny typy korektur, jeho kolečka pomáhají přesnému vedení korekce a nezanechává stopy. Aplikace nového korekčního strojku je jemná, neškrábe a neloupe se. K dostání je ve 4 pestrých nových designech s ornamenty. Cena 52 Kč.

5b0403ab98d8eobrazek.pngKores K-Marker popisovač na flipcharty
Nový popisovač na flipcharty Kores K-Marker s kulatým hrotem o průměru 3 mm nabízí vedle vysoké kvality také unikátní design, živé a neprůsvitné barvy, rychlé schnutí a použití bez zápachu. Jednoduchý průtokový hrot zajišťuje plynulé a pohodlné psaní, popisovač je netoxický a bez víčka vydrží minimálně 10 dní. K dostání je ve čtyřech barvách - červená, modrá, zelená a černá. Inkoust popisovače je vyroben na vodní bázi a neprosakuje papír. Nové popisovače Kores K-Marker jsou vyráběny v jihočeském Strmilově. Cena 54 Kč.
 

Reklama