5c6d33c4a689bobrazek.pngPlay – Doh WHEELS je určena pro všechny malé stavaře, kteří potřebují postavit dům, plot, opravit po zimní nadílce sněhu silnici. V Play – Doh WHEELS vaše stavaře zabaví cihly, štěrk, cement, lopaty, ale i jeřáb…. Zkrátka vše, co správný chlap ke stavbě potřebuje. Play Doh Stavební modelíny udělají radost i slečnám. Pokud si na chalupě opraví plot nebo bude na chvilku krásnou jeřábnicí, určitě bude nadšená.

Líbí se vám NOVINKY Play – Doh WHEELS?
Pak neváhejte a pojďte je se Ženou-in a vašimi ratolestmi vyzkoušet! Zapojte se do testování. Testovat bude 15 z vás! Vyplňte naši krátkou anketu a označte, kterou ze čtyř NOVINEK chcete testovat. Soutěžní anketa probíhá ZDE

Seznamte se s Play – Doh WHEELS.

Play – Doh WHEELS Stavební modelína
5c6d6c2800a6eobrazek.png

Představujeme novou edici Play Doh Stavební modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Tvoří skvělý doplněk k sadě Play-Doh Wheels (prodávána samostatně). Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

Play – Doh WHEELS Stavba
5c6d6c3cd9427obrazek.png

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!  Sada obsahuje zdvižný vozík, jeřáb, formu na cihly, 1 plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh a 2 kelímky klasické Play-Doh modelíny.

Play – Doh WHEELS Štěrkovna
5c6d6bd781a4cobrazek.png

V této pracovní zóně není žádná práce příliš těžká! Použijte sílu drtiče k rozemletí Play-Doh kamenů na štěrk a potom přepravte náklad sutě se sklápěcím náklaďákem. Vybudujte pro náklaďák super hladkou Play-Doh silnici díky parnímu válci. Sada obsahuje 3 standartní plechovky Play-Doh hmoty a 1 speciální plechovku černé silniční Play-Doh budovací hmoty.

Play – Doh WHEELS Těžba
5c6d6c03916d6obrazek.png

Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky  při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu!

Jak se zapojit do testování? Vyplňte nám anketu!
5c6d339594a51obrazek.png

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám tuto anketu s tím, že označíte, jakou konkrétní sadu máte zájem se svým dítětem testovat.

Pokud vás vybereme, potřebujeme, abyste nám testování také zdokumentovaly – kromě recenze vás poprosíme také o fotky, jak vaše dítě tvoří, jak si hraje, co pěkného se mu povedlo.

Vaše recenze zpracujeme do článku. Těšíme se na vaše testování a na výsledky!

Anketu najdete po kliknutí na tento odkaz.

Reklama