Značka Somat, jejíž portfolio zahrnuje výrobky pro mytí nádobí v myčkách, přichází s významnou inovací obalů všech svých produktů. Nyní tak bude na první pohled patrné, o jaký typ mycího prostředku se jedná, k čemu je určen a jaké jsou jeho výhody. Od nového roku byla navíc na český trh uvedena novinka Somat Standard Gel. Společnost Henkel ČR k inovaci značky Somat přichystala široké spektrum komunikačních aktivit zahrnujících jak reklamní spoty, tak promoakce v místě prodeje.

Základem inovace obalů všech produktů značky Somat je umístění nových názvů a označení indikujících, zda se jedná o výrobek standardní nebo multifunkční. Díky srozumitelným ikonám na přední straně je navíc ihned patrné, jaké funkce lze od produktu očekávat. Další významnou novinkou je jednotné označení počtu tablet v balení.

V rámci marketingové podpory byl od ledna 2011 spuštěn televizní spot k produktu Somat Gel. Klip je zaměřen na hlavní benefit produktu - dvoukomorový systém, a také variantu Somat Gel Ocet, jež v sobě nese neutralizační vlastnosti octa. Inovované obaly jsou dále komunikovány na prodejnách prostřednictvím POS materiálů ve tvaru šipky, která informuje o novinkách na obalech, vysvětluje význam ikon a poukazuje na rozdíly mezi jednotlivými výrobky. Kromě POS materiálů jsou v místech prodeje přítomny také hostesky, které nakupujícím zákazníkům vysvětlují jednotlivá zjednodušení. Celková komunikace je pak doplněna o informační letáky.

Standardní systém

Prášek a tablety Somat Standard nabízejí ekonomické balení a zajistí perfektní umytí nádobí. Je však nutné použití přídavných prostředků, jako je sůl a oplachovač.

NOVINKA Somat Standard Gel

Značka Somat přišla začátkem roku s úplnou novinkou, která rozšiřuje portfolio gelových prostředků na mytí nádobí. Jde o Somat Standard Gel, ekonomický produkt v segmentu tekutých prostředků do myčky, který ve své receptuře skrývá Soda Effect pro důkladné umytí nádobí. Spotřebitelé ocení také inovovaný design lahve s uchem. Dobře se s ní totiž manipuluje a výhodou je i možnost dávkování podle potřeby.

Multifunkční systém

Somat gelMultifunkční produkty Somat v sobě obsahují všechny funkce, které jsou pro perfektní umytí nádobí v myčce potřeba. Používání dalších přídavných přípravků do myčky již není nutné.

Somat Multi Perfect Gel je na našem trhu prvním multifunkčním gelovým přípravkem „vše v jednom", který je určen pro mytí nádobí v myčkách. Najdete ho ve dvoukomorové lahvi - v jedné komoře se skrývá čistič, ve druhé pak posilovač mycí síly. Díky těmto odděleným komorám jde o nejlepší multifunkční gel na našem trhu. Mezi další výhody patří rychlá rozpustnost při mycím procesu a Somat gelokamžitá účinnost. Výhodou je také možnost dávkování dle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela plnou nebo je nádobí jen lehce zašpiněné.

Somat Multi Perfect Gel Ocet ve své receptuře skrývá čistící a neutralizační vlastnosti octa. Zároveň nabízí všechny výhody gelové varianty multifunkčních tablet Somat Multi Perfect.

Tablety Somat Multi Perfect si poradí s těžko odstranitelnými připáleninami (již nemáme Multi Enzyme technologii, nyní komunikujeme Aktivátor nízkých teplot). Navíc obsahuje i aktivátor nízkých teplot, díky kterému umyje nádobí perfektně už při teplotě 40 °C. Oproti mytí při běžné teplotě 60 °C se tak prokazatelně sníží spotřeba energie o 40 %. V jediné tabletě je obsažen speciální čisticí prostředek, oplachovač pro zářivý lesk, sůl, lesk na nerezové nádobí, ochranný prostředek na sklo, posilovač mycí síly a nízkoteplotní aktivátor.

Reklama