MYCLINIC představuje novou metodu GENTLEWAVES® pro výrazné zlepšení stavu pokožky. Speciální lampa GentleWaves byla vyvinuta agenturou NASA a lékaři ji používají pro urychlení léčby zranění. Klinika současně zavádí používání nového dočasného implantátu RADIESSE, vhodného pro kosmetické korekce obličeje.

„Pravidelné používání světla vydávaného lampou GentleWaves je výtečným řešením pro zlepšení a hlavně udržení optimální kondice pokožky,” říká majitelka kliniky Elles Hooft van Huysduynen. “Hlavní výhodu této metody spatřujeme v rychlosti zákroku, který trvá pouhou jednu minutu. Výsledek je navíc znatelný během několika týdnů, kdy je pokožka hladší a vypnutější,” dodala majitelka MYCLINIC.

Metodu GENTLEWAVES lze přirovnat k fotosyntéze, probíhající působením světla na buňky v zelených částech rostlin. Také během tohoto fotobiochemického procesu, nazývaného LED fotomodulace, dochází k aktivaci příslušných buněk. Konkrétně jsou aktivovány buňky produkující kolagen. Paprsky GentleWaves pokožku ozdravují, opravují a zpevňují ji právě tvorbou nových kolagenových vrstev. Ošetření je rychlé, bezbolestné a bez vedlejších účinků.

Druhou novinkou, kterou MYCLINIC na podzim představila, je injekční implantát RADIESSE. Gel je vhodný pro korekci nedostatků obličeje, zejména pro zjemnění hlubokých vrásek a rýh v obličeji. Využití RADIESSE je relativně široké. Konkrétně jej lze použít například k obnovení objemu lícních kostí či celého obličeje, korekci tvaru nosu anebo povislých koutků úst. Aplikace gelu složeného z CaHa (Calcium hydroxiapatitum), který je přirozenou součástí lidské tkáně, je opět velice jednoduchý a trvá přibližne 30 minut. Výsledný efekt je viditelný po dobu jednoho roku až dvou let, v některých případech i déle.

O MYCLINIC:
MYCLINIC je  state-of-the-art klinika v Praze, která se specializuje na injekční aplikace. Inječkní aplikace je velice vhodné využívat už v relativně mladém věku. MYCLINIC zaměstnává tým lékařů-specialistů a odborného zdravotnického personálu, který byl vyškolen odborníky na injekční aplikace z Nizozemí. Za podpory nejnovějších trendů a produktů jako, jsou  Bio-Alcamid, Restylane, Beautical, docílí zkušený tým MYCLINIC plnějších rtů, méně vrásek, lepších kontur obličeje.

 

Reklama