Nejkrásnější období roku právě začíná. Stačí si jen představit, jak ležíme na pláži a užíváme si hřejivé sluneční paprsky. Vítr si lehce pohrává s našimi vlasy, které mají právě díky slunci tak nádherný blond odstín. Nyní je možné dosáhnout přirozeně vypadajících, sluncem prozářených blond vlasů kdykoli během celého roku. Jak? Díky barvám Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes od Schwarzkopf.

Receptura krémových permanentních barev na vlasy Palette Natural Colors Sunny Blondes obsahuje mořský kolagen, který se získává z přírodních zdrojů a vlasům poskytuje zpevňující účinek. Barva je k dostání ve třech úchvatných prosluněných plavých odstínech, jež vám zaručeně zvednou náladu, a to i v tom nejšedivějším zamračeném dni.

Palette

Odborníci na péči o vlasy značky Schwarzkopf využili v receptuře permanentních barev Palette posilující účinek mořského kolagenu. Jde o vláknitý protein získávaný z ryb žijících v nejhlubších oceánech. Tvoří významnou složku nejrůznějších kosmetických produktů. Mimo jiné má prokazatelně posilující efekt na vlasy. Dodává jim hebkost, a to i v případě zesvětlených vlasů. Jedinečná receptura krémové barvy s mořským kolagenem vlasy posiluje, zvyšuje jejich odolnost a zároveň jim dodává pružnost, kterou zesvětlené vlasy tolik potřebují.

Pečující maska pro lesk od Palette Natural Color pečuje o vlasy do hloubky, zabraňuje jejich vysoušení a dodává jim dlouhotrvající, zdravý lesk. Pečující maska je rovněž obohacena o mořský kolagen, takže posiluje vlasy od kořínků až ke konečkům. Výsledkem jsou nádherně vypadající plavé vlasy plné života a vitality.

Oproti starší řadě barev Palette Permanent Natural Colors s aloe vera obsahuje kolekce Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes méně amoniaku, a stává se tak symbolem přirozeně vypadajících blond odstínů, které dlouho vydrží.

Vybírat můžete ze tří báječných, přirozeně vypadajících slunečných odstínů, a to v nových atraktivních obalech.

  • 100 Skandinávská blond - zesvětlí přirozenou barvu vlasů o 4 až 6 odstínů
  • 215 Zářivá blond - pro přirozeně vypadající blond vlasy, které jsou zesvětleny o 2 až 4 odstíny
  • 300 Světle plavý - pro světle plavé vlasy a zaručené 100% krytí šedin

Barvy Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes budou na pultech obchodů k dispozici od července 2011 za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Generace spokojených zákaznic značce Palette důvěřují v tom, že jim poskytne skvělé barvy na vlasy za rozumnou cenu. Schwarzkopf & Henkel vždy ručí za vysokou kvalitu svých výrobků a stejně tak je tomu i v případě kolekce Palette Permanent Natural Colors Sunny Blondes. Je určena sebevědomým, moderním ženám, které touží po přirozených, zdravě vypadajících blond vlasech - po zářivé barvě, která vydrží mnohem déle než letní sluneční paprsky.

Reklama