Parmská šunka Martelli
5f563880c5818obrazek.png
Dopřejte si nejušlechtilejší lahůdkářský produkt z Itálie, který vám Martelli může nabídnout! Martelli má tradici od roku 1959 a na tuto šunku používá pouze italské vepřové kýty z prasat z vlastního chovu skupiny Brazzale Spa v Campodoro. A navíc zraje minimálně 15 měsíců! Díky tomu je tato exkluzivní Prosciutto di Parma naprosto jedinečná.
Info o ceně v prodejnách.

Čerstvé máslo v novém kabátku
5f56389a605cbobrazek.png
Čerstvé máslo nabízené na váhu v prodejnách La Formaggeria Gran Moravia se vyrábí v litovelské sýrárně z přirozeně odstáté smetany vysoce kvalitního mléka určeného pro výrobu sýru Gran Moravia. Bloky čerstvě vyrobeného másla jsou rozvezeny do prodejen, kde jsou porcovány na různě velké kousky. Každý zákazník si tak může vybrat kousek, který mu svojí velikostí nejlépe vyhovuje.
Cena za 100 g: 16,90 Kč

Lískooříškový jogurt Gran Moravia
5f5638d66f1a8obrazek.png
Oříšek je zpět! Vychutnejte si oblíbenou chuť lískových oříšků v čerstvém ručně vyráběném jogurtu z toho nejlepšího poctivého plnotučného mléka od českých dodavatelů! Všechny jogurty necháváme pro vás dozrát přímo ve skleničkách. Oříšková příchuť doplňuje rodinu stálic – bílý, borůvkový a malinový – a je dostupná ve všech prodejnách La Formaggeria Gran Moravia.
Cena za ks: 25 Kč

Více na LAFORMAGGERIA.COM
5f5638f796d0cobrazek.png

Reklama