Všichni známe chvíle, kdy nemáme čas, ale máme chuť na něco dobrého a rychlého. A to je ta pravá chvíle pro nějakou rychlovku od značky Knorr, která zažene malý i větší hlad. Letos přinesl Knorr na trh dvě novinky: nové polévky do hrnečku a 8 variant nudlí, ze kterých si určitě vyberete.

 

Pokud máte rádi v polévce do hrnečku hodně kousků zeleniny, křupavých krutonů, těstovin nebo voňavých hříbků, nové Bohaté polévky od Knorru Vás nezklamou. Jistě u nich oceníte nejen rychlou přípravu, která spočívá pouze v přidání vařící vody do hrnečku, ale i příjemně nízké energetické hodnoty a 30% obsah doporučené denní dávky vitaminů B, C, E a vlákniny.

Bohaté polévky Knorr jsou navíc vhodným zpestřením při doplňování tolik důležitého přísunu tekutin. Ochutnejte některou z variant této polévkové řady: Bohatá hřibová se zeleninou, Bohatá rajská s bazalkou a těstovinami, Bohatá krémová zeleninová s houstičkami, Bohatá krémová pórková.

 

Další letošní novinkou jsou mezi spotřebiteli velmi oblíbené nudle. Nyní je Knorr představuje ve dvou řadách – Omáčková a Nudlová fantazie. Omáčková fantazie nabízí nudle ve 4 variantách chutných omáček (sýrovou, jemnou česnekovou, jemnou houbovou, rajskou). Nudle spolu s kořenícím sáčkem stačí zalít, zamíchat a za 3 minuty máte na stole chutné těstovinové nudle s omáčkou. Druhá řada nazvaná Nudlová fantazie nabízí 4 nové příchutě - kuřecí, ostré kuře, zeleninová nebo ďábelské rajče. Nudle této řady mají vynikající absorpční schopnosti, proto s nimi kořenicí ingredience v přiloženém sáčku dokonale splynou.

 

Více informací o novinkách a všech ostatních výrobcích najdete na www.knorr.cz

Reklama