• Muži mohou nyní vyzkoušet ketonovou dietu ve speciálním týdenním balíčku sestaveném s ohledem na jejich potřeby a chutě.
  • Nový balíček pro dva na 3 týdny využijí ti, kteří se rozhodnou hubnout v tandemu.
  • Novinku v podobě privátní značky konjakových těstovin ocení pak ti, kteří si chtějí udržet štíhlou postavu bez nutnosti vzdát se oblíbených příloh.
  • Novinkou je skvělý borůvkový džem ze 100% ovoce a žádného přidaného cukru.

Týdenní balíček pro muže

624af88354b5fobrazek.jpg

Ženy mají snahu více přemýšlet nad tím, jak a co jí. U mužů je to většinou naopak. Nakupování potravin, sledování jejich složení, následné vaření a náročné chystání jídel dopředu je spíše zdržuje. Když nestíhají, raději nejí. To se negativně podepisuje na jejich tělech, jak vzhledem, tak zdravotně. Teprve pak obvykle začínají svou nadváhu řešit.

„Muže nebaví nákupy potravin, hlídání jejich složení, nechtějí trávit hodiny v kuchyni vařením a přípravou jídel. Zkrátka nechtějí jídlu věnovat hodně pozornosti. Vyhovuje jim rychlé, ale chutné řešení. Zároveň nechtějí při redukci váhy hladovět a nejsou ani ochotní příliš si odpírat. Proteinová dieta KetoMix je tak pro ně ideálním řešením. Získají s ní pestrý jídelníček plný proteinových jídel, které si připraví během chvilky, zasytí je a ještě si na nich pochutnají,“ vysvětluje marketingová ředitelka značky KetoMix Eva Sroka.

624af7b899701obrazek.jpg

Ochutnávkový týdenní balíček pro muže je sestaven tak, aby vyhovoval speciálně mužům, a to jak chutí, tak rychlostí přípravy jídel. Najdou v něm jak proteinové koktejly s příchutěmi, tak polévky, omeletu, kaši, ořechy nebo slaninové nachos či sušené maso. Nechybí ani tolik oblíbené proteinové tyčinky pro pohodlnou a rychlou svačinu. Všechna jídla obsahují minimum sacharidů a jsou plné kvalitních proteinů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny. 
 
Balíček pro dva na 3 týdny

624af84fb023fobrazek.jpg

Hubnutí v páru může být daleko účinnější, než když je na to člověk sám. Hubnout se dá s kamarádkou, kamarádem, kolegou z práce, s příbuznými, s dospělými dětmi nebo i s partnerem. Výhodou párového hubnutí je silná vzájemná motivace. Ve dvou je možnost sdílet podobné nebo stejné problémy. Vzájemně se chválit za výsledky, ale i hlídat. Držet navlas stejnou dietu, ale nemusí být pro dva lidi jednoduché. Různí lidé mají různé chutě. Proto česká firma KetoMix přichází s rodinným balíčkem pro dva na 3 týdny. Jeho součástí jsou sladká i slaná proteinová jídla, těstoviny, ale i zmrzlina nebo pizza. Všechna jídla splňují podmínky pro dietní stravování a jsou plná kvalitních proteinů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny.

624af79fb7854obrazek.jpg

„Úspěšné hubnutí je o celkové změně životního stylu, která s sebou nese i spoustu praktických změn. Ať už jsou to jiné nakupovací návyky, pravidelnost v jídle nebo jiná skladba jídelníčku i pitného režimu. Když spolu hubnou dva lidé v jedné domácnosti, spoustu překážek a komplikací, které hubnutí brání a ztěžují ho, odpadne. Třeba vaření více chodů najednou nebo odolávání nezdravým dobrotám, které jsou neustále přítomny. I proto jsme sestavili tento speciální balíček proteinových jídel pro hubnutí ve dvou,“ říká Eva Sroka, marketingová ředitelka KetoMix.
 
KetoMix konjakové těstoviny

624af7ecb8694obrazek.jpg

Novinkou v portfoliu výrobků firmy KetoMix je i řada konjakových těstovin, které skvěle doplňují redukční jídelníček. Jde o přílohy vyráběné z hlízy rostliny konjak, pocházející z Japonska, kde má svou dlouholetou tradici. Všechny KetoMix konjakové přílohy mají velice nízkou kalorickou hodnotu, neobsahují žádné sacharidy, tuky, cukry ani soli. Jsou výborným zdrojem vlákniny, prospěšné pro zažívání.  Neobsahují lepek, hodí se proto i pro celiaky. V nabídce jsou konjaková rýže, nudle, vlasové nudle, tagliatelle a špagety.
 
Borůvkový džem (bez cukru)

624af81022fffobrazek.jpg

Kdo by nemiloval borůvky? Nejlepší jsou čerstvé z borůvkového lesa, utržené z keříku rovnou do pusy. A přesně tak chutná Borůvkový džem od KetoMix. Ve skleničce najdete jen výběrové kousky 100% ovoce. Není v něm žádný přidaný cukr ani chemie. Borůvky obsahují málo kalorií a přitom jsou plné živin. Patří k největším přírodním zdrojům antioxidantů, v čele s vitamínem C. Jsou také bohaté na draslík, železo nebo hořčík.

624af801b4a79obrazek.jpg

KetoMix borůvkový džem je ideální nejen pro ty, kteří drží ketonovou dietu, ale také pro všechny, kteří si hlídají linii, chtějí omezit cukr nebo se stravují nízkosacharidově. Díky tomu, že obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukr, hodí se džem skvěle i pro malé děti. Zdravě s ním dochutíte kaše, palačinky a výborný bude i namazaný na oblíbeném pečivu.

Vše k zakoupení na e-shopu Ketomix.cz.