Určitě znáte značku Indulona a její krémy na ruce. Provázejí nás řadu let, určitě na ni vzpomínají i naše maminky a babičky. Indulona je v Čechách a na Slovensku dlouhodobě nejoblíbenějším a nejprodávanějším krémem na ruce. Její úspěch nestál na marketingu či nákladných reklamních kampaních, ale na dlouhodobé zkušenosti a oblíbenosti. Jaká je Indulona dnes? Tato značka se mění, tradiční kvalitu Indulony, známou v podobě krémů na ruce, nově doplní i výrobky z kategorie péče o tělo.

Proč je Indulona tak oblíbená?

Kvalita výrobků značky Indulona je založená na unikátních vlastnostech krému  i na způsobu výroby. Všechny výrobky Indulona včetně nové řady přípravků péče o tělo se vyrábějí ve farmaceutickém prostředí. „Jde o jeden z mála kosmetických výrobků, který se vyrábí za nejpřísnějších hygienických podmínek porovnatelných s výrobou léčiv. Toto je zřejmě klíč k tomu, proč jsou zákazníci Induloně věrní a i po vyzkoušení jiných výrobků se k ní vrací. Negativní reakce na naše výrobky prakticky nezaznamenáváme,“ řekla Ľubomíra Gömöryová, ředitelka farmaceutické výroby Saneca Pharmaceuticals, která v závodě pracuje již 30 let.

Jaké je složení produktů Indulona?

Složení Indulony je unikátní – obsahuje výtažky z rostlin a vysoký podíl přírodní vazelíny, proto je ideální i pro citlivou pokožku. Vazelína se míchá s vodou farmaceutické kvality, t.j. s vodou filtrovanou a destilovanou podle přísných požadavků na výrobu léčiv. Každý výrobek značky Indulona je dermatologicky testovaný. Tradiční receptura Indulony se zachovala dodnes.

Na jaké nové produkty od značky Indulona se můžete těšit? Ke stávajícím čtyřem produktům přibude sedm novinek!

Indulona

Tělová mléka

V kategorii tělových mlék jde o čtyři novinky: vyživující tělové mléko Indulona original, hydratační tělové mléko Indulona olivová, regenerační tělové mléko Indulona měsíčková a zjemňující tělové mléko Indulona meruňková.

Tělové krémy

V kategorii tělových krémů jde o vyživující tělový krém Indulona original a hydratační tělový krém Indulona olivová.

Krém na nohy

Součástí nové řady výrobků je také Indulona ochranná – krém na nohy.

Rozšířením Indulony o nové produkty tak značka nabízí ucelenou péči o celé tělo.

Jak se vám novinky líbí? Chtěli byste je vyzkoušet? Více najdete na www.indulona.cz

Reklama