Cool holky a kluci nepřestávají sledovat poslední trendy. Jde o to cítit se skvěle a líbit se. Každý kdo je v obraze, moc dobře ví, že pokud jde o účes, je nejlepší vsadit na got2b - nejvíc trendy stylingovou řadu od Schwarzkopf. Značku got2b inspiroval pouliční styl amerických měst, vyvinuli ji módní experti od Schwarzkopf a letos v březnu přinese tři super novinky pro všechny vyznavače módních kreací: Gelovou pomádu got2b Clean cut, Ochranný sprej got2b Guardian angel a Lak na vlasy a Pěnové tužidlo got2b Megalomania s Collagen Lift efektem.

Gelová pomáda got2b Clean cut

got2b

Tento přípravek je určen všem klukům, kteří chtějí být „IN", a to s minimální námahou. Nabízí skvělé řešení a pomoc při tvorbě módních vln nad čelem a splývavých loken se šmrncem osmdesátých let. A navíc - vlasy budou poslouchat, aniž by nepříjemně ztvrdly. Budou prostě pořád pod kontrolou!

Pomáda got2b Clean cut obsahuje inovační mikrovlákna, která udrží každý vlas na správném místě. Přitom zůstanou příjemné na dotyk. Nový stylingový produkt od got2b nabízí perfektní lesk a dokonalou kontrolu pro muže - vlasy přitom vypadají přirozeně a lákají k doteku.

Pomáda got2b Clean cut v módní černé krabičce patří do koupelny každého kluka nebo muže, který žije naplno - s trendy účesem, který je na dotek stejně příjemný, jako na pohled.

Ochranný sprej got2b Guardian angel

got2b

Holky určitě neodolají novému Ochrannému spreji got2b Guardian angel, zvlášť když si libují v účesech, které hoří vášní a nespoutaností. Přípravek obsahuje teplovzdorné přísady, které na vlasech vytvoří ochrannou vrstvu. Tím je ochrání proti spálení, a to do teploty až 220°C - kdykoli během fénování, kulmování nebo žehlení. Got2b Guardian angel je doslova strážným andělem vlasů. Spolehlivě se postará o to, aby mohly zářit. Takže se nebojte nažhavit kulmy a užijte si divoké a trendy účesy! No uznejte, není to boží?

Tento rychle působící a snadno aplikovatelný anděl strážný je vybaven šikovnou aplikační pumpičkou, s jejíž pomocí ho rovnoměrně nastříkáte na vlasy ještě před jejich úpravou. Už žádné upatlané prsty a další oplachování. Tento přípravek nemá konkurenci a nelze mu odolat!

Lak na vlasy a Pěnové tužidlo Megalomania s Collagen Lift efektem

got2b

Nafoukni, vytvaruj, zafixuj! To je heslo pro všechny hvězdy večírků, kterým na vlasech opravdu záleží! Právě jim je určen Lak na vlasy a Pěnové tužidlo got2b Megalomania s Collagen Lift efektem a sexy malinovou vůní. Jde o dokonalý nástroj, který pomůže vykouzlit mega bohatou hřívu s maximálním objemem, leskem a dlouhotrvajícím push-up efektem, který vydrží až do rána.

Ať máte vlasy krátké nebo dlouhé, vykouzlí lak na vlasy got2b Megalomania nadýchaný účes, který budete mít plně pod kontrolou. Ovšem ještě dokonalejšího výsledku dosáhnete, když Lak na vlasy got2b Megalomania zkombinujete s Pěnovým tužidlem got2b Megalomania.

Novinky portfolia got2b:

  • Gelová pomáda got2b Clean cut, 100 ml - DMOC 139,90 Kč
  • Ochranný sprej got2b Guardian angel, 200 ml - DMOC 139,90 Kč
  • Lak na vlasy got2b Megalomania, 300 ml - DMOC 129,90 Kč
  • Pěnové tužidlo got2b Megalomania, 250 ml - DMOC 129,90 Kč

S trendovými stylingovými přípravky got2b dokáže na své hlavě vytvořit nejmodernější účesy opravdu každý. Novinky značky got2b najdou kluci a holky sledující módní trendy v obchodech od března 2010.

Více najdete na stránkách http://www.got2b.cz/czech/