Nový mobilní Matcha Tea bar startuje svou první letní roadshow; potkat ho můžete na letních festivalech napříč celou ČR.

100% BIO zelený čaj Matcha Tea sklízí druhým rokem úspěchy v českých domácnostech i gastro zařízeních, nově ho můžete ochutnat i přímo v terénu prostřednictvím Matcha Tea mobilního baru. Ten nabízí pestrý sortiment nápojů a pochutin z čaje Matcha, od studených a teplých drinků až po Matcha čokoládu, dezerty, zmrzlinu či slané pečivo, vše vždy zcela čerstvé a stoprocentně BIO. Zakoupit je v něm možné i Matcha Tea pro domácí konzumaci či zcela nový ergonomicky tvarovaný šejkr na přípravu tohoto čaje. Je určen převážně pro sportovce, ocení ho ale každý, kdo je často na cestách.

Matcha Tea bar má moderní design, který ocení zvláště návštěvníci hudebních festivalů, kterým umožní zdravé osvěžení přímo v terénu. Je mobilní a pro svůj provoz potřebuje pouze parkovací místo o rozměru 5,5 x 2,5 metrů a zdroj elektrické energie. Svou předpremiéru měl již v dubnu v rámci akce na podporu Světového dne hemofilie, kdy jeho zelené speciality ochutnaly hlavně děti.

Zdravý bar potkáte na letních festivalech

FotkaTento mobilní bar obsluhují dva vyškolení barmani, kteří dokážou během hodiny obsloužit až 250 zákazníků, v menu nabízí vždy minimálně 10 drinků. Vzhled Matcha Tea baru je rozhodně netradiční a upoutá na první pohled. „Usilovali jsme o to, aby bar zaujal už z dálky a byl nepřehlédnutelný, ale zároveň aby ho poznávali naši věrní zákazníci,“ vysvětlil moderní vzhled baru ve street stylu Petr Patočka, který stojí za dovozem Matcha Tea do ČR. S Matcha Tea barem se můžete setkávat od konce května 2014, kdy startuje svou letní roadshow. „Máme v plánu navštívit zatím celkem 16 festivalů a hudebních akcí napříč celou republikou,“ upřesnil Petr Patočka. Bar je zároveň určen i pro soukromé akce. Objednat je ho možné na rodinné a firemní oslavy, narozeninové akce, zkrátka všude tam, kde je uplatnění pro chutný a zároveň zdravý catering, který zpestří každou akci.

Matcha Tea bar můžete navštívit například v rámci těchto akcí:

Datum Akce Link
1. - 2. 8. Let it roll http://www.letitroll.cz/
22. - 24.8. Natsucon http://www.natsucon.cz/
23. - 31. 8. Lipno Sport Fest http://www.lipnosportfestival.cz/
29. - 30. 8. Rock for Churchil http://rfch.cz/
6.9. Lipno dětem http://www.chatalanovka.cz/top-akce-lipno-2014.html
27. - 28.9. Vege fest http://www.vegetarianskyfestival.cz/
27. 6. - 6. 7 Festival fantazie http://www.festivalfantazie.cz/

Podrobnější informace o pohybu Matcha Tea baru můžete sledovat na www.facebook.com/MatchateaBar.

Praktická láhev pro sportovce

lahevKromě mobilní provozovny byla v těchto dnech představena i nová láhev určená pro správnou přípravu Matcha Tea. „Náš šejkr se stal nepostradatelnou pomůckou pro snadnou přípravu čaj během minuty,“ řekl Petr Patočka. K jeho obsluze byly ale potřeba obě ruce, což v terénu nebylo zcela praktické. „Nová verze v podobě láhve cílí hlavně na sportovce a skutečně aktivní jedince, kteří jsou stále v pohybu. Je ergonomicky tvarovaná a vychází z klasické láhve pro cyklisty,“ dodal.

Otvor na pití se dá pohodlně otevřít i zavřít pomocí zubů, které měkká hmota nijak nepoškozuje. Šejkr je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu, který se snadno udržuje a neobsahuje problematické látky jako například BPA (Bisfenol A). Testovala ho sama ambasadorka Matcha Tea, maratónská běžkyně Barbora Soukupová, která je velkou fanynkou Matcha Tea. „Láhev opravdu padne do ruky jako ulitá a Matcha Tea v ní s trochou praxe připravíte během pár sekund,“ nemohla si její testování vynachválit Barbora Soukupová. „Upíjím z ní při každém tréningu, ale hlavně za volantem a v práci. Matcha je takový můj legální doping,“ dodala s úsměvem. Nový šejkr je k dostání v rámci e-shopu a partnerských provozoven za cenu 99 Kč.

logo

Reklama