Revitalizující & hydratační tuhý EKO šampon MERUŇKA s přírodními oleji 80 g

Jeho výjimečně šetrná receptura bez konzervantů, sulfátů a silikonů s 98,80 % ingrediencí přírodního původu obsahuje cenné přírodní oleje (mandlový a meruňkový olej), bambucké máslo, extrakt z mořské řasy, ovesný beta-glukan a glycerin. Díky kombinaci těchto skvělých revitalizujících, hydratačních a regeneračních přísad je ideální péčí pro slabé a poškozené vlasy, kterým poskytuje obnovující péči, výživu a vláhu. Napomáhá zvýšení pružnosti a zmírnění lámavosti, dodává svěží vzhled a lesk a napomáhá ochraně vlasů proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Každou aplikaci zpříjemní jeho srdíčkový tvar dokonale padnoucí do ruky a fantastická ovocná vůně. Používání tuhého šamponu si zamilujete a zároveň Vás bude těšit šetření naší přírody.

ec1.jpg
Cena 189 Kč
Vhodný pro vegany

Zeštíhlující & zpevňující sérum 2v1 proti striím a celulitidě 200 ml

Seznamte se se svým spojencem při cestě za Vaší vysněnou postavou! Unikátní sérum pro redukci celulitidy zpevňuje, zeštíhluje a účinně bojuje proti striím. Při pravidelném používání snižuje výskyt pomerančové kůže až o 39,5 % a redukuje objem stehen až o 1 cm.

Jaká kouzla ukrývá? Přírodní látku PROVISLIMTM oceněnou na světové výstavě v Miláně, která zlepšuje elasticitu kůže, podporuje odbourávání tuku a snižuje jeho ukládání. Klinické testy prokázaly, že při pravidelném používání gelu s obsahem PROVISLIM komplexu po dobu 2 měsíců 2x denně došlo k snížení efektu „pomerančové kůže“ až o 39,5 %, k redukci objemu stehen až o 1 cm a ke zlepšení elasticity pokožky až o 48 %. Další aktivní látkou je STRIOVERTM, který minimalizuje vzhled strií za pouhých 28 dní. Regeneruje, zesiluje a strukturuje pokožku, a proto je skvělou prevencí vzniku nových strií. Olej z pupečníku asijského napomáhá hojení ran a pružnosti cévních stěn, což přispívá k integritě pojivové tkáně. Obsažený kofein podporuje tvorbu nových kožních buněk, snižuje viditelnost jizev, stimuluje tvorbu kolagenu a celkově zlepšuje stav pleti. Napomáhá také podporovat činnost oběhového systému a tím bojuje proti celulitidě. Hroznový olej, extrakt a výtažky z vína regenerují, hydratují, omlazují, zlepšují elasticitu pokožky a napomáhají v boji proti celulitidě.

ec2.jpg
Cena 449 Kč
Vhodný pro vegany

6177d282bcb72obrazek.png

Reklama