Některé děti jsou velcí jedlíci od malička, jiné spíše zobou. Jedno mají ale společné všechny děti – milují své vlastní nádobí. Zejména pak to s obrázky, které akorát padne do jejich malých ruček. Přesně takové je také nové nádobí německé značky Lässig, které je navíc ekologické, vyrobené z přírodního materiálu - bambusu. Misky, talířky, hrnečky, ale také lžíce a sety jsou krásné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o zdravou a elegantní alternativu plastového nádobí.

Další novinkou jsou tři typy elegantních boxů, které užijeme jako praktickou úschovnu hraček. Skvěle vypadají, snadno se udržují, a když je nebudeme potřebovat, jednoduše je složíme na „placku“ a uložíme na později.
Více informací na www.babypoint.cz.

Novinka # 1
BAMBUSOVÉ NÁDOBÍ PRO NEJMENŠÍ Lässig Bamboo
Talířky, mističky, hrnečky, hrnečky, které netečou, set lžic nebo celá sada, se vším potřebným – to je nová bambusová kolekce nádobí pro nejmenší značky Lässig. Všechno nádobí má společné jmenovatele – kvalitu a krásný vzhled, který si užijí jak děti, tak i jejich rodiče. Nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitního přírodního materiálu Raw bambusu a kukuřice, spolu s malým množstvím pojivového materiálu melaminu. Je tedy zdravou alternativou k plastovému nádobí. Skvěle se hodí pro děti od 12 měsíců a můžeme ho mýt bez obav v myčce. Naopak není vhodné do mikrovlnné trouby. Děti potěší krásné malované motivy, ze kterých si vyberou jak kluci, tak holčičky, rodiče ocení absolutní zdravotní nezávadnost, ale také dlouhou životnost nádobí.
Talířek

Lässig Plate Bamboo = 190 Kč

Miska

Lässig Bowl Bamboo = 190 Kč

Netekoucí hrnek

Lässig Slippy Cup Bamboo = 210 Kč

Hrnek

Lässig Mug Bamboo = 160 Kč

Sada lžic

Lässig Spoon Set Bamboo = 210 Kč

Sada nádobí

Lässig Dish Set Bamboo = 580 Kč

Novinka # 2

Úložné boxy lässig snadno pojmou rozházené hračky v pokojíku
Hračky rozprostřené po podlaze celého dětského pokojíku. Noční můra, ale také každodenní záležitost snad všech rodičů. S novými úložnými boxy Lässig bude úklid pokojíku snadný a bude bavit i malé nepořádníky. Tři varianty – truhla s víkem, prostorná kostka a koš na prádlo – skvěle vypadají, snadno se udržují, díky postranním poutkům se dají přenášet, a pokud je zrovna nepoužíváme, složíme je na „placku“ a uložíme na později. Boxy pojmou hračky, knížky, plyšáky a další dětské poklady. Ve dvou elegantních vzorech – pruhy a puntíky.

Orientační prodejní ceny úložných boxů Lässig jsou:

Reklama