Máte rádi kosmetiku Korres? Pak vám přinášíme tipy na zajímavé novinky!

korresHydratační a vyživující krém na ruce je vhodný pro každodenní péči o suchou pokožku rukou. Velmi jemná textura a nemastné složení usnadňují vstřebávání krému. Krém obsahuje BIO mandlový olej a olej z měsíčku lékařského.
BIO mandlový olej, provitamin B5, bambucké máslo a máslo babassu zlepšují elasticitu pokožky rukou. Měsíček ruce pěstí a udržuje pokožku hydratovanou.
Aktivní ingredience: BIO mandlový olej, olej z měsíčku lékařského, máslo babassu, provitamín B5, vitamín E, Aloe vera. Cena: 325,-
Obsah: 75 ml
přírodní ingredience: 91.9 %

korresOční krém proti vráskám Quercetin a dub redukuje tvorbu tmavých kruhů pod očima, omezuje výskyt vrásek a zpevňuje oblast očního okolí. Aktivní extrakt z dubu - quercetin - je silným antioxidantem a efektivně minimalizuje známky stárnutí pleti.
Extrakt z myrty podporuje elasticitu pleti, extrakt z vodní rostliny Mourera fluviatilis zadržuje v pleti vodu a zajišťuje její optimální hydrataci. Polysacharidy z baobabu posilují jemné oční okolí a extrakty ze vzácné alpské rostliny rozchodnice růžové
a kvasinek zlepšují mikrocirkulaci krve a redukují výskyt tmavých kruhů pod očima. Cena: 875,-
Obsah: 15 ml
Přírodní ingredience: 93.0 %

Více na www.korres.cz

Reklama