Tyto novinky jsme osobně vyzkoušely koncem května v pražském apartmánu hotelu Mozaic, kousek od naší redakce. Máme tyto prostory rády – v luxusním apartmánu jsou krásné prostory pro představení stejně úžasných novinek ze světa kosmetiky, a když vyjdete na střešní terasu, můžete se kochat pohledem na Pražský hrad a Staré město. Na toto setkání jsme pozvaly naše čtenářky a spřátelené blogerky.
5b168769a1100obrazek.png

Nové produkty KLORANE, sprchové gely a tělová mléka, čtyři kolekce těchto dvou druhů produktů nám představila zástupkyně značky, paní Zdeňka Hráčková. My jsme si je všechny mohly prohlédnout, ovonět, zkoumat jejich konzistenci nebo si je vzít do jedné z prostorných koupelen a vyzkoušet je při mytí rukou nebo přímo ve vaně. Testování nás všechny uchvátilo. Všechny sprchové gely i tělová mléka byly prostě úžasné! Když se snoubí přírodní produkt, v krásném balení, s nádhernými vůněmi, nastupuje objevná radost.
5b17dd5a91362obrazek.png

Jaké novinky jsme testovaly?

Hlavní ingrediencí těchto krásných přípravků je BIO MÁSLO CUPUAÇU.  Obsahuje nenasycené mastné kyseliny s dvojím účinkem na kůži: výživou a hydratací. Máslo se získává z plodu amazonského stromu, název pochází z indiánského jazyka Tupi. „CUPU“ znamená „podobající se kakau“ a „UAÇU“ znamená „velký“. Místní obyvatelé od nepaměti sklízí jeho majestátní plody, ze kterých získávají vysoce vyživující máslo pro pokožku. Při zkoumání tohoto plodu botanici zjistili, že jeho vyživující schopnost je 1,5x VYŠŠÍ než u proslulého bambuckého másla (karité).  KLORANE tuto aktivní látku, pěstovanou biologickým zemědělstvím podle ekologicky zodpovědných postupů, využívá pro svou smyslnou řadu přípravků péče o tělo.
5b1688d6cc2e6obrazek.png

Vyzkoušely jsme tyto novinky KLORANE
5b168919c03efobrazek.png

Kolekce KVĚTY CUPUAÇU Pro chvíle relaxu

Kolekce KVĚTY CUPUAÇU má nejvyšší koncentraci BIO MÁSLA CUPUAÇU. Má jemnou a relaxační parfemaci s nótami frézie a vůní čerstvě vypraného prádla přinášející zklidnění. Tato řada je vhodná pro suchou i velmi suchou kůži. V kolekci najdete intenzivně vyživující tělové mléko a sprchový gel

Kolekce KVĚTŮ IBIŠKU Energizující esence

V kolekci se vůně KVĚTŮ IBIŠKU snoubí se zimolezem a pivoňkou, zvýrazněné dotekem vinné révy. Tato řada je vhodná pro všechny typy kůže. V kolekci najdete tělové mléko a sprchový gel.

Kolekce EXTRAKT Z YUZU Osvěžující citrusy

Parfemace EXTRAKT Z YUZU s ultra lehkými nótami a nakyslými nótami kůry yuzu oživuje vůně neroli, přinášející pohodu podpořenou vodním mechem. Tato řada je vhodná pro všechny typy kůže. V kolekci najdete tělové mléko a sprchový gel.

Kolekce LISTŮ FÍKOVNÍKU Povzbuzující koncentrát

V této kolekci přenáší vůně LISTŮ FÍKOVNÍKU naši mysl pod tento majestátní strom, na strávení siesty skryti před žhavým sluncem. Cítíme sladkou chuť fíků a jemnost bílého čaje, které se mísí s nótami frézie.

Rozhodně každá z nás si našla svou oblíbenou vůni a přípravky, které nám byly velmi příjemné. Kromě novinek jsme si mohly stejně tak otestovat stávající produkty KLORANE, spojené s péčí o vlasy. Na chvíli jsme se ocitly v „ženském ráji“. Kdo by nechtěl v klidu, beze stresu zkoumat kosmetické produkty? Dozvědět se o jejich složení zajímavé informace, moci si je vyzkoušet, nasát jejich vůni a užít si ji? Nám se to s KLORANE splnilo.
5b168a232e80dobrazek.png

Jaké byly naše konkrétní recenze, se dozvíte v dalším článku, podívejte se na fotografie, jak jsme si odpoledne krásně užily!

Všechny produkty kosmetiky KLORANE koupíte v lékárně.

Více na https://www.klorane.com/cz-cs/telo