Sprchováním dopřáváme svému tělu nejen dokonalou očistu, ale i povzbuzení či uvolnění. Abychom však předešli nepříjemnému vysušování pokožky, měli bychom věnovat pozornost výběru kosmetiky. Pokud hledáte skutečný zážitek ze sprchování, vsaďte na novinky oblíbené značky Fa od společnosti Henkel, která nyní představuje novou řadu sprchových gelů Fa Yoghurt Body Smoothie. Jejich krémově jemné složení kombinuje vzrušující vůni čerstvého ovoce s ošetřujícími vlastnostmi jogurtu a zanechává pocit jemné a hýčkané pokožky.

fa

Sprchové gely Fa Yoghurt Body Smoothie nabízejí nové vůně plné exotické ovocné svěžesti a přinášejí tak nové zážitky ze sprchování. Sprchový gel Fa Yoghurt Body Smoothie Granátové jablko & Maliny kombinuje šťavnatou vůni exotických granátových jablek se sladkým aroma zralých malin. Druhý produkt této řady - Fa Yoghurt Body Smoothie Maracuja & Mochyně nabízí voňavou kombinaci sladké šťávy z plodů maracuja s jemnou, osvěžující vůní mochyně.

Nové sprchové gely Fa Yoghurt Body Smoothie kombinují ovocnou vůni a svěžest s jemnými jogurtovými proteiny, které pomáhají udržovat pokožku přirozeně hydratovanou. Sprchování s Fa Yoghurt Body Smoothie je zkrátka tak osvěžující, jako doušek koktejlu z čerstvého ovoce. Nabízí jedinečný zážitek, a zároveň dokonalé ošetření pokožky.

Sprchové gely Fa Yoghurt Body Smoothie jsou v na pultech obchodů k dostání od ledna za doporučenou cenu 59,90 Kč.

Vybírat můžete ze dvou nádherných ovocných vůní:

  • Fa Yoghurt Body Smoothie Granátové jablko & Maliny, 250 ml
  • Fa Yoghurt Body Smoothie Maracuja & Mochyně, 250 ml
Reklama