Která malá slečna by neměla ráda postavičky od Disneyho. Díky spolupráci společností VELUX a Disney vznikla hravá kolekce rolet Disney & VELUX Kolekce snů. Ta obsahuje motivy, které z pokojíčků malých princezen vykouzlí opravdová pohádková království.

Kamarádky malých slečen

Kolekce zahrnuje celkem 12 vzorů zcela zatemňujících rolet se šesti různými Disney postavičkami pro holky i kluky. Střešní okna v dětském pokojíčku tak dostanou úplně nový kouzelný vzhled. Holčičky jistě potěší roztančené disneyovské princezny včetně krásné Popelky nebo roztomilá myška Minnie. Víme, že mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v kolekci proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy, kterou můžete jednoduše kombinovat s dalšími doplňky v pokojíčku i s výmalbou.   

velux

Mladé dámy mají v oblibě růžové a pastelové barvy, v Disney & VELUX Kolekci snů proto nechybí dostatek designů právě v odstínech této sladké barvy.

Doplňky podporující kvalitní spánek i dětskou fantazii

Pohádkové rolety nabízí dokonalé prostředí pro noční spánek či krátké zdřímnutí během dne. Poskytují totiž 100% zatemnění proti slunečnímu i měsíčnímu světlu nebo světlu z pouličních lamp. Disney & VELUX Kolekce snů děti inspiruje při hrách a povzbuzuje jejich představivost. Děti se navíc mohou ztotožnit s kladnými vlastnostmi a hodnotami, které pohádkoví hrdinové ztělesňují: přátelství, zvídavost a ohleduplnost.

Bezpečné materiály i snadná instalace

Rolety z Kolekce snů splňují vysoké nároky na technické zpracování i na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX® a žádná z jejich částí neobsahuje zdraví škodlivé látky.

Více informací najdete na www.velux.cznebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

Hlasujte a vyhrajte

Vyberte, který vzor zcela zatemňující rolety VELUX z disneyovské Kolekce snů se vám nejvíce líbí, a dejte mu svůj hlas. Každý, kdo se zúčastní hlasovací soutěže, má šanci vyhrát 4 poukázky na vstupenky do sítě multikin Cinestar. A může jít tak třeba s celou rodinou na novou pohádku od Disneyho (poukázky na vstupné platí do konce roku 2014).

Hlasujte zde!

Soutěž probíhá do 22. 6. 2014

Disney & VELUX

© Disney.
© Disney. Based on the ”Winnie the Pooh” works by A. A. Milne and E. H. Shepard.

Reklama