Každou chvíli v kabelce lovíte štěteček na oční stíny, který se zase kamsi zakutálel. Když je ve stínech, je maličký a práce s ním je otázkou chirurgické zručnosti. Na všechna tato úskalí spojená s krásou a líčením očí můžete snadno vyzrát. Důmyslné duo oční stíny totiž ukrývají pěnový aplikátor v malém pouzdře, které je součástí víčka. Jedním tahem otevřete stín a můžete hned nanášet oční stíny.
Pokud chcete zazářit, doplňte své líčení v trendy stylu vysokého lesku rtů, který je jedním z hlavních směrů letošní sezóny.

DUO EYE SHADOW

stiny

Duo oční stíny
Pudrové oční duo stíny vynikají ultra-lehkou texturou, která perfektně přilne a má dlouhotrvající efekt. Obsažené oleje propůjčují stínům hedvábnou jemnost, která je patrná i na dotek. Vitamin E má antioxidační účinky, které jsou dnes v kosmetických přípravcích téměř nezbytností. Dvě ideálně sladěné barvy v oblíbených variacích nádherně vystínují oči. I tmavé odstíny se lehce a rovnoměrně roztírají čímž vytvářejí přirozený vzhled.
Praktické balení je vhodné do kabelky. Jistě oceníte atraktivní a hravý obal se zabudovaným aplikátorem.
Množství: 1,8 g
Doporučená MOC: 119 Kč

stiny

K dostání v šesti klasických variacích v provedení - mat, perleť nebo třpyt:

  • DUO EYE SHADOW č.1 bílá-růžová
  • DUO EYE SHADOW č.2 sv. růžová-švestková
  • DUO EYE SHADOW č.3 sv. fialová-tm.fialová
  • DUO EYE SHADOW č.4 krémová-khaki
  • DUO EYE SHADOW č.5 béžová-hnědá
  • DUO EYE SHADOW č.6 perleť. bílá-antracitová

DERMACOL LIP GLOSS

lesk

Briliantové lesky na rty
Exkluzivní hmota lesků povýší vaše rty na vzácné šperky. Každá z široké palety barev s briliantovým leskem má zrcadlový efekt, který dokáže odrážet světlo propůjčující rtům výrazně svěží vzhled. Příjemná textura se snadno nanáší a dokonale přilne ke rtům bez nepříjemného pocitu lepení. Jednotlivé odstíny dodají rtům přirozené, jemné nebo výrazné zabarvení a dlouhotrvající lesk až na 6 hodin. Lesk má také pečující a hydratační vlastnosti. Stačí jedna tenká vrstvička pro neodolatelně hebké, lesklé rty plné třpytu.
Bez konzervačních látek - parabenů.
Množství: 6 ml
Doporučená MOC: 159 Kč

Více na www.dermacol.cz

Reklama