Levandulová

Sbohem, růžová, vítej, jemně fialková. Jaro patří levandulové, vůni šeříků a této krásné lila barvě. Je jarní, ženská a sofistikovaná.

Vůně kardamomu

shutterstock-551261716.jpg

Toto indiánské koření se v posledních měsících hlásí o pozornost díky svým pověstným přínosům pro zdraví, jako je snížení hypertenze, prevence rakoviny a snížení deprese. Tak se v březnu zaměřte na recepty s tímto voňavým exotickým kořením.

Panda Planner

Také jste posedlé plánováním, vytvářením to-do listů a nákupy diářků? Nejnovějším organizačním hitem je takzvaný Panda Planner, který vám umožní uspořádat měsíc, týden a den, povzbuzuje vás k procvičování pozitivního myšlení a vděčnosti.

Avokádové koktejly

shutterstock-198829946.jpg

Avokádo: Můžete je jíst na toustu nebo v salátu, používat je jako masku nebo je jíst jen tak. A teď je navíc in je i pít. Jsou skvělé v ovocných i zeleninových šťávách nebo smoothie. Skvělý způsob, jak nastartovat zdravě svoje tělo na blížící se jaro.

Barevná řasenka

Klasickou černou maskaru na jaře vystřídají řasenky barevné. Pofrčí modrá, zelená nebo třeba vínová barva. Ale pozor, vaše oči budou budit velkou pozornost.

Mosaz v domácnosti

shutterstock-416796661.jpg

Mosaz je in! Zapomeňte na nerezové materiály nebo ocel. Pokud chcete trochu „potunit“ vaši kuchyň, s mosazí rozhodně nešlápnete vedle.

Krystaly

Jsou zpět. A to jak v módě, tak i v interiérových doplňcích. Navíc mají spoustu pozitivních účinků na naše tělo, duši i vztahy. Tak si vybírejte dobře.

Uložit

Uložit

Reklama