Značka Whirlpool nabízí zajímavou variantu samostatné skříňové chladničky a mrazničky ve stejném desingu a velikosti, které lze umístit v interiéru zvlášť nebo také efektně spojit do jednoho spotřebiče. V každém případě přináší toto provedení velkorysý vnitřní prostor, flexibilní volbu umístění, nadčasový design a pokročilé funkce. 

Variabilní volba pro každý interiér

WhirlpoolChladničku Whirlpool WME 36562 X a mrazničku Whirlpool WVE 26562 NF X lze umístit vedle sebe, a vytvořit tak spotřebič ve stylu side by side modelů, nebo naopak využít variability a každou část zakomponovat v interiéru jinam.

U obou je možná změna otevírání dveří a tedy umístění přesně dle požadavků prostoru a uživatele. Provedení v barvě Modern Steel a jednoduché elegantní tvary podtrhují univerzální a nadčasový vzhled vhodný pro různé kuchyně.   

WhirlpoolSpotřebiče se spojí s pomocí speciálního mezikusu a tvoří tak solitér v šíři okolo 120 cm, který je zajímavou alternativou oblíbených amerických chladniček. Od nich jej odlišuje nejen zmíněná šíře, ale také uspořádání vnitřního prostoru, které má při zachování srovnatelného úložného prostoru menší celkovou hloubku poliček. Důvodem je méně robustní provedení přihrádek na dvířkách spotřebiče v chladicí části. Mrazicí část pak poskytuje více prostoru díky absenci zásobníku na vodu k výrobě ledu.

Každý ze spotřebičů má reálné rozměry 1 875x 595 x 630 mm.

Chladnička Whirlpool WME 36562 X

Jednodvéřová chladnička Whirlpool WVE 36562 X disponuje unikátní technologií 6. smysl Fresh Control, která udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro nejlepší podmínky k uchovávání potravin. Ty díky ní zůstanou čerstvé stejně jako v den, kdy jste je koupili, až 4x déle.[1]

WhirlpoolS využitelným objemem 363 litrů se tento model stává ideální alternativou pro vícečlennou rodinu. Vnitřní prostor je rozčleněn na 5 poliček (z nichž jsou 4 nastavitelné), dvě zásuvky a 5 přihrádek ve dveřích, kde je i polička na láhve. Vše je doplněno o výkonné LED osvětlení.

O nízké náklady na provoz se postará zařazení do energetické třídy A++. Nežádoucí pachy uvnitř spotřebiče eliminuje filtrační systém Microban.

Doporučená maloobchodní cena chladničky Whirlpool WME 36562 X je 17 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Mraznička Whirlpool WVE 26562 NF X

Tento jednodvéřový model skříňové mrazničky nabízí nadstandardní vnitřní prostor 260 litrů, který je přehledně rozdělen do pěti košů, z nichž dva jsou velikosti XXL. Praktické řešení doplňují také dvě police s výklopnými dvířky v horní části. Model disponuje systémem NoFrost, který zabraňuje tvorbě ledu v mrazicím prostoru, který tak není třeba nikdy odmrazovat a nabízí úspornou Whirlpoolenergetickou třídu A++.

Pokaždé, když vložíte do mrazničky potraviny, senzory inteligentní technologie 6. smysl okamžitě zareagují na změnu teploty a vyvolají přechod do režimu rychlého zmrazování nových potravin, který se po dosažení optimálního stavu opět sám automaticky vypne. Potraviny jsou zároveň zmraženy o 30 %[2] rychleji než u standardní mrazničky.

V rámci vnitřního prostoru je praktickým řešením také výrobník ledu, do kterého stačí pouze vlít vodu a po zamražení získat led, jehož zásoba může být dlouhodobě připravena ve speciální přihrádce ve spodní části výrobníku.

Doporučená maloobchodní cena mrazničky Whirlpool WVE 26562 NF X je  18 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Podrobnější informace nejen o chladničkách a mrazničkách značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz.

 

[1] Ve srovnání s chladničkou Whirlpool s technologií Total NoFrost. Čerstvost byla vypočtena jako průměrná hodnota, přičemž se zohledňuje změna barvy potravin, pH a úbytek hmotnosti, který se měří po určité době. Uváděné časové údaje se mohou lišit v závislosti na počáteční jakosti potravin.

[2] Ve srovnání s mrazničkami Whirlpool s funkcí Fast Freezing bez technologie 6. smysl.

Reklama