Nenechejte si ujít  báječnou chladivou delikatesu – výběr ovocných zmrzlin Häagen-Dazs Fruit Variety! V každém balení Häagen-Dazs Fruit Variety vás čekají čtyři různé 100ml kelímky s neodolatelnými ovocnými zmrzlinami, abyste mohli pokaždé prožít nový ovocný příběh. Pohodlně se usaďte, ztlumte světla a rozmazlujte se. Čeká vás Summer Berries&Cream (z lesního ovoce), Mango&Cream, Strawberries&Cream a Banana&Cream. Häagen-Dazs Fruit Variety se prodává ve vybraných supermarketech a hypermarketech v celé ČR za doporučenou cenu 179 Kč.

fdfasgad

Häagen-Dazs Summer Berries & Cream

Vychutnejte si samu podstatu léta. Häagen-Dazs Summer Berries & Cream – to jsou jahody, maliny, ostružiny a borůvky jen tak spočívající na mechově hebkém polštáři ze smetanové zmrzliny a přelité smyslnou malinovou omáčkou. Pro požitek, který trvá a trvá...

vgawer

Häagen-Dazs Mango & Cream

V každičké lžičce této delikatesy pocítíte dotek ráje. Šťavnaté, slaďoučké kousky lahodného manga v hedvábně jemné smetanové zmrzlině… Nebesky lahodné!

nsrjr

Häagen-Dazs Strawberries & Cream

Sladké, letní jahody... Tato lahodná zmrzlina jimi oplývá! Pronikavá chuť čerstvých jahod škádlí všechny smysly, aby přinesla milovníkům jahod dokonalý, čistý požitek.

trhrjtrs

Häagen-Dazs Banana & Cream

Skvostná kompozice voňavého, božského banánu v sametově hebké zmrzlině... jako v rajské zahradě. Pro čistý, neodolatelně svůdný požítek, který trvá!

Häagen-Dazs je legenda mezi zmrzlinami, považovaná znalci ve více než 70 zemích světa za skutečnou pochoutku. Je to jedinečný svět prožitků, chutí a fantazie, inspirovaný kulinárními perlami celé zeměkoule. Zmrzliny Häagen-Dazs jsou mistrovskou kompozicí prvotřídních surovin a přitom neobsahují umělé konzervační látky ani umělá barviva a emulgátory – jen čisté potěšení s minimem vzduchu. Dokonale vyvážená kompozice kvalitních surovin, spolu s náročnou, více než dvacetistupňovou kontrolou jakosti, tak v duchu té nejlepší tradiční řemeslné dokonalosti zaručuje vrcholný chuťový požitek, lžičku po lžičce.

zmzrlinaPříběh kultovní zmrzliny Häagen-Dazs se začal psát již téměř před 90 lety v New Yorku. Tehdy Reuben Mattus, mladý, nadšený podnikatel, pomáhal své matce v ulicích Bronxu prodávat z pojízdného vozíku výtečnou domácí ovocnou zmrzlinu Tato zmrzlina od samého počátku vynikala svou kvalitou, a tak její obliba rychle stoupala.

Rodinný podnik původně polské přistěhovalecké rodiny v průběhu dalších desetiletí vzkvétal a rozvíjel se. V roce 1961 se pan Mattus, podporovaný svou ženou Rose, rozhodl vytvořit podnik, který by odrážel jeho vášeň pro zmrzlinu i oddanost tradiční, až stavovské řemeslné dokonalosti a poctivosti. Vytvořil novou značku a dal jí fantazijní jméno Häagen-Dazs. Jméno, které je opředeno aurou tajemství a neznáma, ale které také dobře vystihuje věrnost mistrovské práci a touhy dostát vždy svému závazku dokonalé kvality.

Původně se zmrzlina Häagen-Dazs vyráběla ve třech chutích: vanilkové, čokoládové a kávové. Podnikatelská vize však pana Mattuse záhy přivedla na nápad hledat to nejkvalitnější a nejzajímavější po celé zeměkouli. A tak se jeho jedinečné zmrzlinové recepty rozrostly například o hořkou belgickou čokoládu s vysokým podílem kakaa, nebo o zmrzlinu s  ručně sbíranými, pohádkově aromatickými vanilkovými lusky – z Madagaskaru.

zmzrlinaZmrzlina Häagen-Dazs si rychle získávala další nadšené příznivce – o báječné smetanové lahůdce lidé mluvili a navzájem si ji doporučovali. A tak byla brzy bez jakékoli reklamy k dostání v mnoha obchůdcích s lahůdkami v New Yorku i okolí a později po celém východním pobřeží USA. Od roku 1973 již byla k dostání v celých Spojených státech. O tři roky později, v roce 1976, otevírá dcera pana Mattuse první obchod Häagen-Dazs a sklízí okamžitý úspěch, který předznamenává rychlou expanzi a vznik dalších obchůdků Häagen-Dazs napříč USA.

V roce 1993 prodává pan Mattus Häagen-Dazs potravinářské společnosti The Pillsbury Company spolu se závazkem výjimečné kvality, inovativnosti a řemeslné dokonalosti. Od té doby si našla tato kultovní delikatesa cestu do celého světa: od Dálného východu přes Evropu až po Latinskou Ameriku. V roce 2000 získává značku Häagen-Dazs na základě fúze společnost General Mills. Dnes vyhledávají zmrzlinu Häagen-Dazs nároční milovníci kulinárních prožitků ve více než 70 zemích světa. Značka Häagen-Dazs se stala synonymem pro nejvyšší kvalitu, tzv. super-prémiovou zmrzlinu.

U nás je zmrzlina Häagen-Dazs k dostání v různých chutích v půllitrových kelímcích ve vybraných supermarketech a hypermarketech po celé ČR za cenu asi 149 Kč, jako multipack se čtyřmi různými 100ml zmrzlinami za 179 Kč – nebo jako luxusní pohár či dezert zatím v jediné zmrzlinárně Häagen-Dazs v pražské Karlově ul. č. 20.