Seznamte se s novou dámskou vůní značky Boucheron - JAIPUR BRACELET. Boucheron nyní představuje novou kapitolu ve své tvorbě: nový nektar uzavřený v lahvičce tvaru náramku.

boucheron

„Inspirováno snovým růžovým městem Jaïpur. Jemná květinová a dřevitá vůně, kulatý luxusní šperk...
Od samého počátku hledal dům Boucheron inspiraci pro své výrobky ve východních zemích. Daleká Indie je synonymem hvězdných snů a vzácných půvabů. Růžové město Jaïpur odedávna lákalo svou atmosférou klenotníky z celého světa. Zde navázal Loius Boucheron dlouholeté vztahy s Maharadžou z Patialy, pro kterého tvořil úžasné šperky a brousil nejvzácnější diamanty. Jednou z ikon značky je kabošon, kámen více leštěný než broušený, který najdete na tradičních indických prstenech a náramcích. Tento tvar inspiroval odedávna také uzávěry lahviček vůní.
Boucheron nyní představuje novou kapitolu ve své tvorbě: nový nektar uzavřený v lahvičce tvaru náramku.
Flakon parfému Jaïpur Bracelet jako talisman nabízí všechnu smyslnost inspirativního Jaïpuru ve tvaru, který je v podstatě verzí slavného kabošonu. Tento klenot vyrobený ze světle růžového tónovaného skla je poctou palácům růžového města a má tvar náramku. Díky ametystovému kabošonu a ženským křivkám oslavuje jemnost nahé pleti. Vzácný objekt, který okamžitě vyvolá touhu zvednout ho a ukrýt v dlani.
Jaïpur Bracelet zahaluje pleť závojem smyslnosti a elegance, jež ctí hodnoty domu Boucheron. Z hořkého pomeranče bigarádie si vůně zachovala jen zelenou nótu svého esenciálního oleje. Šumivé citrusy jsou překryty svěžestí lístků fialky, bazalky a citrónové vůně verberny. Za touto zdánlivou nevinností leží bohaté srdce okvětních lístků. Krajka z konvalinek. Jemné podtóny hyacintu. Hedvábná zář měsíčku, ovocné květiny známé jako indický karafiát. Vůně, stejně mysteriózní jako růžové město odhaluje ještě další své tváře. Intenzivně smyslné tóny cashmeranu v kombinaci s dřevitými aromatickými tóny cypřiše a pudrovým kosatcem na závěr. Jak náramek svírající zápěstí se zvedá vlna nejvyšší smyslnosti. Tuto jemnou vůni vytvořil parfémář Carlos Benaïm.“

Vůně Jaipur Bracelet značky Boucheron bude k dostání od 1. 5. 2012 exkluzivně v síti prodejen Marionnaud ČR a SK. Cena v ČR:
EDP 100ml - 2 490 Kč
EDP 50 ml - 1 650 Kč

Více na www.aprodelta.cz

Reklama