Somat 7 – Lepší tablety na trhu nenajdete!

Myčka na nádobí je v mnoha domácnostech nepostradatelným pomocníkem. Šetří čas, námahu a energii tím, že se za nás postará o dokonale čisté a vyleštěné nádobí. Stejnou pozornost, jakou věnujeme volbě myčky, bychom měli věnovat také výběru tablet, které budeme pro mycí proces používat. Nová kombinovaná tableta do myčky Somat 7 od společnosti Henkel v sobě spojuje sedm extra silných funkcí, které zajistí dokonalé umytí nádobí. Odstraňuje skvrny od čaje, vajíček a mléka výrazně lépe než jiné prémiové tablety. Lepší tablety nenajdete!

 

Somat 7 představuje nejmodernější způsob mytí nádobí. Tablety Somat 7 jsou unikátní a velice účinné především díky dvěma novým funkcím. První z nich je posilovač mycí síly, který účinně odstraňuje z nádobí zaschlé zbytky jídla. Obsahuje totiž nový enzym power booster, díky němuž si Somat 7 poradí i s odolnými připálenými skvrnami, jako jsou např. zbytky vajíček. Právě s těmito nečistotami mívají ostatní čistící prostředky do myčky problém. Díky posilovači mycí síly navíc odpadá nutnost předmáčení i předmývání a nepříjemné, obtížné drhnutí připáleného nádobí před vložením do myčky. Druhou inovativní funkcí, kterou Somat 7 obsahuje, je aktivátor nízkých teplot. Jeho bělící síla odstraní dokonce i skvrny od kávy a černého čaje, a to již při 40 °C (neplatí pro zkrácené programy). Dokonalý výsledek mytí je tak spolehlivě zajištěn.

 

Somat 7 je pro mytí nádobí velice efektivní. Tím, že vložíte do myčky tabletu Somat 7, zajistíte v jediném kroku sedm funkcí nezbytných pro celý mycí proces.

A které to jsou?

·         čisticí prostředek na nádobí se soda efektem, který odstraňuje z nádobí i zaschlé nečistoty

·         funkce soli, která aktivně váže vodní kámen a zabraňuje jeho usazování v myčce

·         oplachovač pro zářivý lesk

·         leštidlo pro lesk nerezového nádobí

·         ochranný prostředek na sklo, který dlouhodobě chrání sklo před trvalým zakalením

·         posilovač mycí síly

·         nízkoteplotní aktivátor

Používání dalších přídavných přípravků do myčky, např. sůl (při tvrdosti vody < 21 °dH) nebo leštidlo, již není nutné. Somat 7 totiž obsahuje vše, co je pro perfektní umytí nádobí v myčce potřeba.

 

Jedinečnou účinnost mytí tablet Somat 7 potvrzují také výsledky nezávislé studie provedené podle mezinárodně uznávané metody IKW, kterou vypracovala německá výzkumná laboratoř Tensioconsult GmbH. Předmětem srovnávací studie byly čistící výkonnosti multifunkčních (kombinovaných) prostředků pro automatické myčky nádobí. Podle výsledků prokázal nejlepší čistící schopnosti právě Somat 7, který získal celkem 7 kladných zřetelných rozdílů se zvláště silnou čisticí silou na čaj, maso a vaječný žloutek.

Výrobek / nečistota

čaj

mléko

maso

vaječný žloutek

vejce + mléko

škrob

ovesné vločky

celkem

 

 

Somat 7

+2

0

+2

+2

+1

0

0

+7

 

Calgonit Quantum

-1

0

-2

-1

+1

0

0

-3

 

Calgonit All-in-1

-1

0

0

-1

-2

0

0

-4

 

 

Rozdíl jednoho bodu v měření čisticí výkonnosti je považován za zřetelný rozdíl. Zřetelný rozdíl znamená "+1" pro vítěze porovnání a "-1" pro prohrávajícího. V tabulce jsou uvedeny souhrnně všechny zřetelné rozdíly.

 

Nové tablety do myčky Somat 7 jsou k dostání ve čtyřech různých velikostních baleních:

·         Somat 7  - 15 tablet  

·         Somat 7 - 30 tablet

·         Somat 7 - 60 tablet

·         Somat 7 - 75 tablet

 

Více na www.somat.cz   Chcete Somat 7 získat? Potom se zapojte do soutěže ZDE