6470b2234d6b7obrazek.png

Bez estrogenu se vaginální sliznice ztenčuje, je méně hydratovaná a křehčí. Riziko vzniku trhlinek a vaginálních infekcí se zvyšuje. Pochva ztrácí svou pružnost a elasticitu. Postupně ztrácí svůj tvar, pevnost a objem. Velké stydké pysky se stávají méně citlivými a odolnými vůči tlaku. Tento na první pohled ‚‚jen‘‘ estetický problém může velmi nepříjemně ovlivnit sebevědomí a sexuální prožitek.

Řešení v podobě DESIRIALU
Inovativní řešení pomocí injekční aplikace kyseliny hyaluronové DESIRIAL® do nejsvrchnějších vrstev poševní sliznice umožní tkáň zjemnit a hluboce hydratovat. DESIRIAL® je světově první řada injekčně aplikovaných, neživočišných, biologicky rozložitelných hydrogelů exkluzivně vyvinutých pro zachování ženského intimního zdraví. Produkty DESIRIAL® jsou založeny na patentované IPN-Like Technologii obsahující čistou a stabilizovanou kyselinu hyaluronovou a antioxidant manitol.

Proč DESIRIAL

  • Omlazuje a hydratuje intimní partie
  • Navrací zpět pevnost a objem
  • Zvyšuje pružnost a elasticitu intimních partií
  • Zlepšuje kvalitu intimního prožitku a života

Účinek
Průměrná doba trvání účinku je mezi 6 a 12 měsíci. Tato doba závisí zejména na charakteristice ošetřované oblasti, aplikovaném množství, technice aplikace a také na životním stylu. V důsledku toho může být tato doba kratší i delší. Doplnění v průběhu několika týdnů od první aplikace umožňuje prodloužit a optimalizovat výsledky. Nedoporučuje se aplikace více než 20 ml zasíťované kyseliny hyaluronové na osobu a rok.

Průběh výkonu
Produkt aplikujeme injekčně do podslizniční vrstvy vaginální sliznice pro její rehydrataci či do podkožní vrstvy velkých stydkých pysků pro léčbu hypo-/ atrofie velkých stydkých pysků. Návrat do běžného způsobu života během 1–2 dní po výkonu. Výkon se provádí na klinice Waltrovka.

6470b291cb154obrazek.pngVýkon provádí MUDr. Jiří Chod, Ph.D., gynekolog

Vedoucí lékař Centra onkologické prevence Canadian Medical a nositel funkční licence F017 pro výkon expertní kolposkopie. Pro klientky zaštiťuje především gynekologickou a endoskopickou operativu a minimálně invazivní terapii, dále pak expertní kolposkopii (kolposkopická expertiza) a řešení prekancerózních stavů. Zabývá se také komplexní diagnostikou a léčbou děložního krvácení, myomů a endometriózy.

Zdroj: www.canadian.cz
6470b23845d2eobrazek.png

Reklama