Milá Herto,
neporadím Ti, jak taktně vyřešit problém s tvojí novou kolegyní.
Mohu Ti pouze dát tip na dárek pro ni.

Ještě je hezky, cestovky nabízejí i krátké pobyty, a na jihu Evropy by se Ti určitě líbilo. Že by Tě Karel nepozval na „zamilovaný“ víkend?

Zajeď te si do Florencie, a tam zajdi do obchůdku jednoho výrobce potřeb do koupele. Ten totiž experimentoval s nápadem, oživit klasické vůně kosmetických přípravků. A jak to dopadlo? Zamítl různé květinové vůně a esence a obrátil svoji pozornost k vůním kulinářským.

Vím, že výběr dárku nebude lehký, ale doporučuji Ti nejdříve, zeptat se kolegyně, co vaří a co jí nejvíce chutná.
Podle toho, budeš totiž moct zvolit mýdlo s vůní cappuccina, tělové mléko s vůní čerstvě upečeného toskánského chleba, nebo pěnu do koupele à la pizza.

Ta pěna zanechává na pokožce příjemnou vůni pizza koření, jež prý působí i lehce afrodiziakálně. A navíc prý stimuluje apetit. Jak by taky ne, když obsahuje výtažky z rajčat a esenciální oleje z bazalky, oregána a ostatních typických koření pro pizzu. Najdeš v něm také stopu zázvoru.

Pokud tvojí kolegyni ovšem nevyhovuje pěna do koupele, nezoufej! „Pizza“ řada obsahuje i toaletní vodu, mýdlo, tělové mléko. Pokud kolegyně nerada pizzu, podnik pana Cresciho prodává výrobky i jiných „chutí“. Můžeš vybírat mezi vůní čokoládovou, žvýkačkovou nebo vůní cukrářského krému.

Pěkné čmuchání přeje  

      
Reklama