Mezi nejoblíbenější bonboniéry v Česku patří višně máčené v alkoholu a obalené v lahodné hořké čokoládě. Mezi nejlepší patří také ty, které vyrábí česká čokoládovna Carla pod názvem Cherry, a které získaly cenu spotřebitelů za rok 2015. Novinkou pro tento rok je jejich kompaktní, stodvacetigramová varianta v novém elegantním balení.

cherry

Základem neodolatelné chuti višní v čokoládě je kvalitní čokoláda, která po zakousnutí křupne. Neobejde se ani bez vysokého podílu kakaových součástí - díky tomu je kombinace šťavnatého ovoce naloženého v alkoholu dokonalá. Višně od Carly jsou ukryty v 70% čokoládě, a aby byla její chuť ještě výraznější, je podtrhnuta přírodním vanilkovým extraktem BOURBON MADAGASCAR.

Kompaktní balení je vhodné nejen pro drobné slavnostní chvíle, ale i pro neplánované potěšení nebo sladkou odměnu za odvedenou práci.

cherry

Čokoládovna Carla je jediná ryze česká opravdová čokoládovna u nás. Založena byla ve Dvoře Králové nad Labem v roce 1992 takzvaně „na zelené louce“. Od začátku se specializovala především na čokoládové polevy, které si oblíbily nejen hospodyňky, ale také například kuchaři v luxusních hotelech.  V současnosti čítá její portfolio přes 140 různých druhů čokoládových dobrot. Za pozornost určitě stojí třeba nové tenké čokolády.

Více čokoládové inspirace najdete na stránkách www.carla.cz

Reklama