Trend tělových wrapů se neodmyslitelně vrací vždy před létem a plavkovou sezónou. „Předpokládáme, že v našich salonech zájem o tělové procedury nyní poroste, protože léto se kvapem blíží. Proto jsme nesmírně rádi, že klientům můžeme v tomto ohledu nabídnout novou proceduru, která spojuje to nejzásadnější, po čem v letním období touží. Zábal Enveloppement Minceur působí zeštíhlujícím efektem a zároveň udržuje pokožku mladistvou a krásnou. Tyto účinky dodávají klientům a klientkám pocit sebevědomí a spokojenosti,“ uvádí Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka společnosti LK SERVIS, která francouzskou profesionální kosmetiku GERnétic na českém a slovenském trhu zastupuje.
62501c3db7b8fobrazek.jpgTajemství ukryté v mikronizovaném prášku z mořských řas
Mikronizace představuje zpracování surovin prostřednictvím mletí na velice jemné částečky, jejich velikost se pohybuje v řádu mikrometrů. Tento postup je velmi často využíván v lékařství, farmaceutickém průmyslu, ale rovněž v kosmetickém odvětví. Jeho cílem je znásobit využitelnost obsažených aktivních nebo účinných látek. V případě zábalu Enveloppement Minceur se tak klientkám a klientům kosmetických salonů GERnétic odkrývá plný potenciál zkrášlujících efektů, které jim mořské řasy dokážou nabídnout.

Trojice mořských řas, které působí v dokonalé synergii
Kelp (Ascophyllum nodosum) je vícebuněčná makroskopická řasa. Obsahuje sulfátové polysacharidy, mezi něž patří také ascofiliny, které mají významný antioxidační účinek. Obsahují vysoké množství minerálních látek včetně železa, zinku, selenu. Pletiva kelpu jsou bohatá na vitamín A, B3, peptidy, kompletní řetězce aminokyselin, bílkoviny a další stopové prvky. „Abyste si dokázali představit, jakou biologickou hodnotu tento druh řasy má, nabízím malé srovnání. Obsahuje totiž 14x více vápníku, než je v kravském mléce, 2x více vitamínu K, než je v zelí, 6x více vlákniny, než je ve švestkách, 5x více hořčíku, než je v hořké čokoládě, 6x více draslíku, než je v banánech a 6x více železa, než je ve špenátu,“ uvádí Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic.
62501ec1b5698obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je hnědou řasou s mimořádným podílem beta-karotenu. Její síla tkví ve skupině látek, která se nazývá fukoidany. Podporují lipolýzu a ochranu jater. Mají antioxidační a diuretické účinky.

V zábalu Enveloppement Minceur je zastoupena červená řasa ruducha z rodu Corallina (Lithothamnium calcareum). Je významná zejména jako obrovský zdroj vápníku s vynikající využitelností pro organismus.

Zkušenost naší redaktorky Adély

ge1.jpg
Foto: Adéla Víchová
62501caaa54e8obrazek.jpg
Foto: Adéla Víchová

Návštěva salónu GERnétic byla přesně to, co jsem ke konci zimního období potřebovala. Dostalo se mi příjemného přivítání s nabídkou domácího zázvorového čaje s citronem. Poté jsem byla poslána do útulné koupelny, abych se převlékla do jednorázového spodního prádla a procedura mohla začít. Mohu s naprosto čistým svědomím potvrdit, že se jednalo o vrcholně relaxační a povznášející zážitek. Myslím, že každá zaměstnaná žena by si zasloužila zažít něco takového. Příjemné ošetření, které vede ke správné stimulaci lymfatického systému je zakončeno výživným zábalem, při kterém můžete nerušeně relaxovat, a navíc si vychutnat masáž hlavy od zkušené pracovnice salónu.

Po skončení procedury byly dva ztracené centimetry v pase jen příjemným bonusem. Rozhodně jsem do GERnétic nezavítala naposledy. Potěšil mě milý, osobní, ale zároveň velmi profesionální přístup a také malé dárečky, které jsem dostala při odchodu s sebou domů. Mezi nimi byl například krém Gerthérapi s makadamiovým olejem a olejem z jadérek hroznového vína. Paní kosmetička si totiž při ošetření všimla, že mám po poslední divadelní zkoušce na lýtku velkou modřinu a ochotně mi nabídla k vyzkoušení tento regenerační zázrak, který pomáhá zmírňovat příznaky otoků a podporuje přirozenou detoxikaci. Krásně voněl, dobře se nanášel a rozhodně uspíšil o pár dní hojení modřiny.

62501ce9a601aobrazek.jpg
Foto: Adéla Víchová
62501f5bb48f8obrazek.jpg
Foto: Adéla Víchová

Aktivní složky krému Gerthérapi
Základem pro regeneraci a optimální výživu pokožky se staly makadamový olej a olej z hroznových jadérek. Mají vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které výborně obnovují pokožku. Hroznový olej navíc kůži otevírá, aby do ní další obsažené látky snáze pronikaly. Otoky uvolňuje, překrvení mírní, tonizačními a detoxikačními účinky se vyznačuje komplex výtažků z artyčoku, cypřiše, lopuchu a Kaštanu koňského.  Esence z rostliny Ravensara aromatica má tonizační, protizánětlivé účinky a svou vůní přispívá k pozitivní stimulaci psychiky. Citral obsažený v citronelové silici působí blahodárně na zklidnění rozjitřených smyslů a dodává pocit pohody. Zklidňuje pokožku.
 sss.gif

62501b939941cobrazek.jpg