Značka Domestos uvedla na trh novou variantu svého čisticího a dezinfekčního prostředku. Jedná se o novou vůni Apple Fresh, která obsahuje svěží vůni zeleného jablka. Tato varianta je stejně účinná jako její starší bratříčkové, a tak spolehlivě vyčistí, vydezinfikuje, a tím ochrání vaši domácnost před všemi nežádoucími mikroorganismy.

Čisticí prostředek Domestos je na trhu v pěti různých variantách. Jedná se o vůně Pine Fresh, Ocean Fresh, Citrus Fresh, Spring Fresh a nyní nově i Apple Fresh. Všechny tyto varianty obsahují aktivní složku - chlornan sodný. Domestos tedy nejen důkladně čistí, ale zároveň i dezinfikuje od všech nežádoucích bakterií, virů a plísní.
Dále obsahuje látku, která má schopnost zhušťovat tekutinu, tím prostředek lépe přilne na povrch čištěné plochy, a působí tak déle na znečištěném místě. Tím je zaručena vysoká účinnost přípravku. Po použití se Domestos rychle rozkládá na sůl, vodu a kyslík, a je tedy zdravotně zcela neškodný.

Využití čisticího a dezinfekčního prostředku Domestos je velmi široké. Skvěle se hodí na údržbu záchodové mísy nebo záchodové štětky, odpadkového koše a jeho okolí. Spolehlivě ochrání i vaši koupelnu – vanu, odtoky a přepady, kde nás na přítomnost bakterií upozorní většinou nepříjemný zápach. Hravě si poradí i s nečistotami a bakteriemi v hale, předsíni a na podlaze v kuchyni. V neposlední řadě dokonale vybělí vaše záclony či zašlý plastový nábytek.

Domestos zaručí čisté a bezpečné prostředí celého vašeho domova.