Taky jste si daly předsevzetí, že v tomto roce chcete být o pár kilo lehčí? A své úsilí byste rády podpořily nějakým přípravkem na hubnutí? Zkuste úplnou novinku na poli v boji s nadbytečnými kily. PROCERA vytváří pocit nasycenosti a výrazně snižuje chuť k jídlu.

Nejčastější chybou při hubnutí je hladovění. Aby organismus správně fungoval, potřebuje dostatečný přísun živin v podobě bílkovin, vitamínů, minerálů a stopových prvků, a to i v případě, že se snažíme zhubnout. Důležité je omezovat příjem jídla postupně a přiměřeně. Jíst častěji a menší dávky. Z hlediska energetického rozložení porcí v průběhu dne by 20 % měla pokrýt snídaně, 15 % dopolední svačina, 35 % oběd, 10 % odpolední svačina a 20 % večeře. Poslední jídlo bychom měli sníst minimálně 2 hodiny před ulehnutím.

Procera„Nový doplněk stravy na hubnutí PROCERA obsahuje komplex přírodních viskózních polysacharidů glukomanan. Během několika minut se v žaludku rozpustí, nabobtná a vytvoří vysoce stabilní gelovou substanci. Ta navozuje pocit sytosti a zároveň zpomaluje proces trávení,“ popisuje účinek PROCERY magistra Lucie Šantavá ze sítě lékáren AVE. PROCERA je silnější a levnější než dosud dostupné doplňky stravy na hubnutí. Exkluzivně ji koupíte na www.lekarnaave.cz/procera-90-tobolek. Nyní je k dispozici za zaváděcí cenu 90 tobolek za 229 korun.

Nejlevnější PROCERA 90 tobolek

 

POZOR SOUTĚŽ: Novinka v boji s nadbytečnými kily se jmenuje PROCERA

Taky jste si daly předsevzetí, že v tomto roce chcete být o pár kilo lehčí? A své úsilí byste rády podpořily? Pomůže Vám lékárna Ave. Soutěžte do konce ledna o hubnoucí preparát Procera.

Stačí odpovědět na otázku: Jakou složku obsahuje přírodní produkt Procera?

A/ Glukomannan

B/ Glukosamin

C/ Kolagen

Správné odpovědi posílejte na e-mail: soutez@lekarnaave.cz. Nápovědu hledejte na http://www.lekarnaave.cz/

Z odpovědí bude vylosováno 10 výherců a obdrží hubnoucí preparát Procera.

Posilte svou imunitu a pročistěte si organismus

Nejen při hubnutí je třeba myslet na vitamíny, stopové prvky a minerály. V zimě to platí dvojnásob. „Na zimní období jsme připravili sérii preparátů pro posílení imunity a celého organismu za zaváděcí akční ceny, například hořčík s piperinem pro rychlejší vstřebávání,“říká magistra Lucie Šantavá z lékárny AVE. Hořčík má také příznivý vliv na srdce, svalový a nervový systém, zlepšuje vysoký krevní tlak i depresivní pocity. www.lekarnaave.cz/horcik-375mg-60-30-tablet-zdarma

Akční cena 90 tablet za 99 korun.

ZinxNejlevnější Hořčík 375mg 60+30 tablet zdarma

ZINX obsahuje selen, zinek, chlorellu a vitamíny. Je bohatým zdrojem chlorofylu, minerálů, vitamínů a antioxidantů. www.lekarnaave.cz/zinx-50-10-tablet-zdarma

Akční cena 60 tablet za 89 korun.

Nejlevnější ZINX 50+10 tablet ZDARMA

100 % doporučenou denní dávku vitamínů má káždá tableta Multivitamínu. www.lekarnaave.cz/multivitamin-100ddd-30-15-tablet-zdarmaNyní také v akci. 45 tablet za 65 korun.

Nejlevnější Multivitamín 100%DDD 30+15 tablet zdarma

Reklama