taftTaft představuje novou stylingovou řadu pro suché a namáhané vlasy

Podle nejnovějších výzkumů si dvě z pěti žen stěžují na vysušené a namáhané vlasy. Je to důsledek našeho náročného životního stylu. Musíme stihnout tolik práce a povinností, a přitom bychom si přály, aby naše vlasy vypadaly skvěle a účesy vydržely co nejdéle. Řešení právě nabízejí odborníci od Schwarzkopf, kteří vytvořili novou stylingovou řadu pro péči o suché a křehké vlasy - Taft Ultra s kapkou arganového oleje.

Tato novinka oblíbené značky Taft kombinuje fixační složky s novou, vysoce účinnou recepturou s kapkou arganového oleje. Výsledkem je dokonalá fixace po celých 24 hodin - pro skvělý účes a úžasný pocit z hebkých vlasů.

Arganový olej je speciální vyživující přísada získávaná z plodů Argánie trnité (Argania spinosa). Tento strom roste pouze v jihozápadní části Maroka a Berberské ženy jeho vysoce výživný olej využívají v tradičním marockém léčitelství již po celá staletí. O jeho kosmetické a zdravotní účinky se dnes lidé zajímají stále více. Arganový olej je totiž mimořádně bohatý na vitamin E, který mimo jiné obnovuje vitalitu a mladistvý vzhled vlasů.

Nový Taft Ultra s kapkou arganového oleje je skvělým řešením pro všechny ženy, které chtějí o své vlasy pečovat, touží po módních účesech, ale jejichž vlasy jsou poškozené rozčesáváním, stylingem, fénováním nebo kulmováním.

Portfolio řady Taft Ultra s přídavkem arganového oleje:

  • Lak na vlasy, 250ml - DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo, 200ml - DMOC 89,90 Kč

Nový Taft Ultra s kapkou arganového oleje se na pultech obchodů objevil od září 2010.

 

Reklama