Zářivé, zářivější, nejzářivější!

Jste majitelkou mdlých a nevýrazných vlasů? Máme pro vás dobrou zprávu! Řešení je na dosah. Schwarzkopf právě uvádí novinkovou řadu vlasové kosmetiky Gliss Kur Million Gloss, jenž vaše vlasy nádherně rozzáří. Složení s koncentrovaným gloss elixírem vlasy regeneruje do hloubky. Obsahuje totiž stejné látky, jaké se ve vlasech vyskytují přirozeně. Díky laminační technologii těchto přípravků pokryje každý vlas koncentrovaným gloss elixírem  a dodá jim tak maximální lesk. Řada Gliss Kur Million Gloss nabízí také desetidenní vlasovou kúru, která zajistí vlasům zářivý lesk až na deset dní1.

O vlasech jako koruně krásy můžeme mluvit pouze v případě, že jsou zdravé, poddajné a přirozeně lesklé. Pokud je povrch vlasu narušen a zdrsní, nemůže dobře odrážet světlo. Vlasy jsou pak mdlé a vypadají jako bez života. Řešením je správná péče, která je regeneruje nejen hluboko uvnitř, ale vyhladí i jejich povrch. Složení obvyklých přípravků povrch vlasu pokryje obvykle jen z části, takže lesk pak nebývá takový, jaký byste si představovali. Zcela jiný výsledek můžete očekávat s novou řadou Gliss Kur Million Gloss.  

Jak lze tedy dosáhnout fascinujícího zářivého lesku? Odpověď přináší inovativní laminační technologie nové řady Gliss Kur Million Gloss, jež vlasům dodá úchvatný lesk a miliony zářivých odlesků. Složení s komplexem tekutého keratinu pokryje každý vlas vrstvou připomínající zrcadlo, která lesk maximalizuje. Zajistí tak vlasům hloubkovou regeneraci, nádherně zářivé odlesky a dokonale zářivý vzhled.

Portfolio Gliss Kur Million Gloss:

Gliss Kur

  • Gliss Kur Regenerační šampon Million Gloss vlasy jemně umyje, a současně je hloubkově regeneruje a dodá jim vysoce koncentrovaný lesk. DMOC: 74,90 Kč (250 ml), 109,90 Kč (400 ml).
  • Gliss Kur Regenerační balzám Million Gloss je po umytí vyhladí, zacelí nerovnosti na jejich povrchu. Po jeho použití se vlasy necuchají a lépe se rozčesávají. DMOC: 74,90 Kč (200 ml).
  • Gliss Kur Expresní balzám Million Gloss je neuvěřitelně užitečným pomocníkem. Nemusí se vymývat a lze ho aplikovat i na suché vlasy. To oceníte zejména ve chvílích, kdy pospícháte, nebo chcete vlasům poskytnout rychlou péči mezi mytím. DMOC: 109,90 Kč (200 ml)
  • Gliss Kur Regenerační maska Million Gloss je skutečnou hvězdou této nové řady. Přípravek během pouhé minuty zajistí vlasům díky komplexu tekutého keratinu intenzivní hlubokou regeneraci a dlouhodobý úchvatný lesk, který vydrží až deset dní. DMOC: 119,90 Kč (150 ml).


Reklama