V současné rychlé době se od všech vyžaduje dokonalost. Musíme stíhat práci, péči o rodinu, sport či odpočinkovou aktivitu a přitom vypadat úžasně a upraveně. Péče o čistou domácnost je častokrát to poslední, na co po náročném pracovním dni myslíme. Savo přichází s novinkou, kterou si zamilují všichni ti, kteří nemají mnoho času na úklid, ale zároveň touží po čistém a útulném domově.

Univerzální čistící ubrousky Savo bez chloru jsou jako stvořené pro všechny: workoholiky s nedostatkem času, muže, kteří tráví spoustu času v autě či dílně nebo starostlivé mámy od rodin, které tak nemusí trávit úklidem dlouhé hodiny.

Savo

Savo čistící ubrousky během krátké chvilky hygienicky čistí a dezinfikují téměř všechny povrchy. Zároveň odstraňují bakterie a alergeny, jako jsou prach, pyl či srst čtyřnohých členů rodiny. Povrchy po použití Savo ubrousků není třeba oplachovat nebo otírat. Díky svému složení odstraňují nečistoty, otisky prstů a šmouhy např. z odpadkového koše, ledničky, kuchyňské linky, toaletního prkénka, ze stolku v obývacím pokoji nebo kuchyni. Zároveň provoní vaši domácnost příjemnou svěžestí – pořídit je můžete ve variantách eukalyptu či levandule.

Více informací najdete na www.savo.eu.  

Reklama