ceresitVysoká vzdušná vlhkost v našich koupelnách, kuchyních či v pokojích prospívá výskytu plísní. Plísně rozeznáte již pouhým pohledem nebo podle charakteristického zápachu. Novinka Ceresit STOP VLHKOSTI Micro nejen optimalizuje vzdušnou vlhkost, ale také díky novým unikátním tabletám 3 v 1 dokáže místnost provonět příjemnou broskvovou vůní.

Znáte ten specifický zápach, který můžete cítit např. ve starším vlhkém nevětraném domě nebo ve vlhkém sklepě? Tento zatuchlý vzduch má za následek vysoká vlhkost, která je živnou půdou pro plísně. Zápach ale není to nejhorší. Zatuchlý vzduch je jen signálem, že se v prostorách rozvinuly plísně. Ty ovšem mohou napáchat nedozírné škody na majetku i na zdraví. Spóry plísní se šíří vzduchem, který dýcháme, a tím se dostávají do našeho organismu a mohou způsobovat celou řadu onemocnění, jako jsou například různé druhy alergií, nebo respiratorní onemocnění. Proto je velmi důležité plísně zlikvidovat. Jak ale na to?

ceresitPlísně potřebují ke svému životu vysokou vzdušnou vlhkost. Bez ní existovat nedokážou. Proto je potřeba vysokou vzdušnou vlhkost snížit na optimální úroveň okolo 50%. Zejména v místnostech, jako je koupelna nebo kuchyně, dochází k výrazným výkyvům vlhkosti, protože např. sprchování či vaření nárazově uvolňuje velké množství vlhkosti do vzduchu. I z tohoto důvodu je koupelna či kuchyně nejproblematičtějším místem pro výskyt plísní.

ceresitNový Ceresit STOP VLHKOSTI Micro spolehlivě pomáhá snižovat nadměrnou vzdušnou vlhkost. Navíc je nyní vylepšen pro ještě lepší a rychlejší dosažení optimální vlhkosti. Nové tablety 3 v 1 kumulují tři funkce najednou. Bílá část tablety rychle pohlcuje vlhkost a modrá část tablety absorbuje pachy. Navíc je vybavena příjemnou vůní broskví, kterou nenásilnou formou dokáže provonět celý prostor. Jemná ovocná vůně může nahradit i klasické interiérové vůně, na které jste zvyklí. Nové tablety Ceresit STOP VLHKOSTI Micro dokážou snížit vlhkost na optimální úroveň a zároveň zlikvidovat zápach a provonět prostor. Nový přístroj má navíc na povrchu speciální otvory, kterými lépe proudí vzduch a tím se zrychluje pohlcování vlhkosti až na optimální hodnotu.

Kromě zlepšené funkce má Ceresit STOP VLHKOSTI Micro ještě jednu výhodu. Nový design, zářivě bílá barva i zajímavý povrch předurčují novinku pro použití do široké škály moderních interiérů.

Více informací na www.stop-vlhkosti.cz

 

 

Reklama