Za dva týdny zpozorovalo 82 procent sledovaných žen mladistvou plnost kontur ve tvářích, po čtyřech týdnech zaznamenávají výraznou redukci viditelných vrásek.

Pleť na tváři, bradě a krku je vyhlazená a čistá. To jsou účinky kyseliny hyaluronové, hitu těchto dní. Místo drahých zákroků na klinikách si jednoduše aplikujete sérum Anew Clinical Derma-Full X3 od Avonu.

Říká se, že člověk je starý tak, na kolik se cítí. Mladistvá a svěží pleť bez vrásek však nemusí být jen doménou teenagerů, jimž příroda naděluje pouze z titulu jejich věku. Sérum Anew Clinical Derma-Full X3 stačí aplikovat jednou denně a můžete dát sbohem i letitým vráskám. Postupně dojde také k obnově plného objemu kožní tkáně.

Anew Clinical Derma-Full X3

Anew Clinical Derma-Full X3AVON představuje unikátní přípravek proti stárnutí pleti – sérum Anew Clinical Derma-Full X3. Tato novinka obsahuje kyselinu hyaluronovou v kvalitě, ve které je tato látka injekčně aplikována v dermatologických ordinacích.

Přípravek pro posílení objemu kožní tkáně Anew Clinical Derma-Full X3 od Avonu je zcela unikátní výrobek proti stárnutí pleti. Toto vysoce účinné sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, jejíž intenzita je stejná jako injekční forma této látky, kterou aplikují dermatologové do obličejových tkání. Anew Clinical Derma-Full X3 nabízí výrazné účinky v pohodlí domova a za zlomek ceny, kterou stojí zákrok na dermatologické klinice. Nový revoluční výrobek totiž pleti dodává v čisté formě kyselinu hyaluronovou, což je hlavní přírodní složka, starající se o zdraví pleti a účinné vyplnění vrásek.  

Avon využívá inovativní technologii, stimulující přirozenou tvorbu vláken, vyplňující pokožku, a pomáhá v ní vybudovat přirozenou zásobu kyseliny hyaluronové. Stimuluje viditelnou obnovu objemu kožní tkáně a mladistvého vzhledu - a navíc: bez jehel.

„Každá žena chce vypadat mladší a mnoho lidí platí spoustu peněz za kožní implantáty v injekční formě. Je naprosto skvělé, že společnost Avon je nyní schopná nabídnout takovéto implantáty pro zvýšení objemu kožní tkáně ve formě séra za přijatelnou cenu,“ tvrdí certifikovaná dermatoložka, působící v New Yorku, Dr. Cheryl Karcher.