Není snad nic horšího, než když vyndáte nádobí z myčky a zjistíte, že je pořád špinavé. Připálená polévka na dně oblíbeného hrnce nebo zaschlá vajíčka na nových příborech, to je opravdu k vzteku. Neměly by náhodou myčky odstranit i tu nejodolnější špínu? Alespoň tak o tom všude čtete a slyšíte. Tak jak to tedy vlastně je? Vyzkoušejte naprostou novinku na trhu, kterou uvádí společnost Henkel. Jedná se o nové tablety Somat Perfect, které perfektně odstraní z vašeho nádobí i ty nejodolnější nečistoty!

Kouzlo přípravku Somat Perfect spočívá v nové multi enzyme technologii, která si poradí s těžko odstranitelnými připáleninami. Působí přesně tam, kde se nečistoty odstraňují nejhůře – na okraji dna hrnců. Zatočí i s připálenou mastnotou na pánvích nebo se zaschlými zbytky jídla na čepeli nožů a hrotech vidliček. Zářivě čisté budou i talíře, na kterých často zůstávají nečistoty na bázi škrobu od brambor, rýže nebo těstovin.

Mimořádně účinné složení přípravku Somat Perfect udělá všechnu těžkou práci za vás. Již žádné drhnutí hrnců a pánví! Enzym proteáza si umí poradit i s tak odolnými nečistotami, jako je zaschlý žloutek, maso nebo mléko, zatímco další enzym – amyláza, působí na škrobové skvrny od rýže nebo brambor. Mezitím, co se nádobí v myčce myje, vy se můžete v kuchyni věnovat příjemnějším činnostem, třeba přípravě dalších dobrot.

Můžete se spolehnout na to, že nádobí, které svěříte do péče novému přípravku Somat Perfect, bude vždy perfektně čisté. Život je příliš krátký na to, abychom ho strávili drhnutím nádobí, vždyť povinností máme všichni i tak dost!

Pokud chcete mít nádobí perfektně čisté, hledejte nyní v obchodech nové tablety do myčky Somat Perfect.

K dostání jsou ve třech různých velikostech balení.

·       Somat Perfect 14 tablet za doporučenou maloobchodní cenu 129 Kč

·       Somat Perfect 28 tablet za doporučenou maloobchodní cenu 219 Kč

·       Somat Perfect 56 tablet za doporučenou cenu 359 Kč

Reklama