ZNÁSOBTE SVÉ ŠANCE DÍKY NOVINCE PERMEN®

 

V dnešní době mnoho párů není schopno počít dítě přirozeným způsobem, nebo počít další dítě. Často je možno hledat příčinu ve spermiích. Kromě počtu je důležitá jejich kvalita, rychlost či schopnost vniknout do vajíčka ženy. Tyto mužské příčiny neplodnosti můžeme definovat jako poruchu spermatogeneze.

Spermatogeneze je tvorba a vývoj spermií ve varlatech muže. Správný vývoj spermií negativně ovlivňují: hormonální poruchy, stres, škodlivé vlivy životního prostředí, infekce pohlavních orgánů, vrozené vývojové vady mužských pohlavních orgánů, například nesestoupená varlata do šourku, nebo genetické příčiny. K dalším faktorům patří úrazy varlat, nádorová onemocnění, překonání příušnic nebo varikokéla (rozšíření žil v oblasti šourku).

 

Řešení při potížích s plodností a v oblasti sexuální aktivity nově přináší doplněk stravy Permen®, vyvinutý speciálně pro muže.

 

 

Přípravek Permen® obsahuje účinné látky

L-arginin a Tribulus, které pozitivně ovlivňují spermatogenezi (tedy tvorbu a pohyblivost spermií), což blahodárně působí na plodnost.

Permen® má zároveň pozitivní vliv na udržení sexuální kondice,podporuje erekci, mužskou potenci, libido a výkonnost.

 

 

Permen® je k dostání v lékárně bez receptu!

Účinnost přípravku Permen® byla sledována. Sledování bylo provedeno u mužů s erektilní dysfunkcí a s potížemi s plodností. Muži užívali přípravek v dávkování 2 tablety denně po dobu 3 měsíců. Účinnost přípravku Permen® je možné hodnotit jako dobrou a je tedy jednoznačně vhodný jako doplněk stravy pro příznivé ovlivnění erekce. Při hodnocení množství a kvality spermií 73 % mužů dosáhlo zlepšení. Během užívání se u mužů neprojevily žádné subjektivní obtíže.

 

Více na www.permen.cz

 

Doplněk stravy

www.permen.cz , bezplatná infolinka 800 141 141, email: farmainfo@walmark.cz.

Reklama