zepter

Káva je magický nápoj, který má schopnost sbližovat lidi. Kdo by nevyužil možnosti si při ní popovídat s přáteli či obchodními partnery. Společnost Zepter International představuje unikátní kávovar Zespresso® CAFÉ, sofistikovaný přístroj pro přípravu té nejlahodnější kávy espresso. Díky tomuto jedinečnému přístroji se dá připravit exkluzivní káva espresso jako od italského baristy, a to v pohodlí domova i kanceláře.

Kávu - výtečný nápoj s exotickým aroma - zná každý. Pro někoho se káva stala zvykem, pro jiného zase potřebou, avšak téměř každý ji zbožňuje. Mnozí lidé si dokonce neumí představit ranní vstávání bez šálku dobré kávy. Rituál pití kávy je požitkem pro lidské smysly, je symbolem pohostinnosti, a proto se podává blízkým a milým lidem jako nápoj na uvítanou. Lidé se nad šálkem kávy rádi seznamují, povídají si a obchodují. Také i díky tomu slovu káva - coffee, kaffee, café - rozumí lidé po celém světě.

zepterBlahodárné účinky kávy na lidský organismus jsou známé více jak sto padesát let. Její pozitivní vliv na lidské zdraví zároveň potvrzuje mnoho vědeckých výzkumů, které byly v posledních desetiletích provedeny týmy odborníků po celém světě. Přiměřené pití kávy (2 až 3 šálky denně) podporuje činnost některých orgánů, jako jsou např. játra, srdce, mozek, tlusté střevo nebo ledviny, a příznivě působí na celý cévní systém. Kofein obsažený v kávě také pomáhá osvěžovat mysl, zvyšovat soustředění, zlepšovat náladu a urychlit metabolismus.

Existuje mnoho druhů kávy a způsobů její přípravy. Dle barvy zrn kávovníku rozlišujeme kávu arabica, která má jemné aroma, a robusta, se silnou a mírně nahořklou chutí. Dnes se na celém světě vypije každý den více než dva a půl miliardy šálků kávy. Lidé kávu připravují různým způsobem - jako tradičního „turka" se sedlinou nebo filtrovanou. Mezi nejoblíbenější způsob přípravy kávy ale stále patří espresso. Všem milovníkům pravého italského espressa představuje společnost Zepter International jedinečný přístroj Zespresso® CAFÉ.

Zespresso® CAFÉ je výkonný a praktický kávovar, který zcela změní postoj veřejnosti k přístrojům na přípravu espressa. Obsluha přístroje Zespresso® je velmi jednoduchá. K přípravě výtečného šálku espressa stačí voda ohřátá na 90 °C a jedna originální kapsle kávy. Přístroj je malý, a proto nezabírá téměř žádný prostor, a lehký, takže ho lze snadno přenášet například z domova do kanceláře a naopak. Kávovar má navíc nízkou spotřebu elektrické energie a žádným způsobem nezatěžuje životní prostředí. Největší výhodou oproti jiným kávovarům je, že se přístroj snadno čistí. Káva se při přípravě nemá kam rozlít a není třeba vyhazovat ani žádnou sedlinu.

zepterV přípravě perfektního šálku espressa s krémovou pěnou barvy lískových oříšků rozhoduje nejen přístroj, ale také kvalita kávy a vody. Každý si intuitivně vybírá kávu, která nejlépe lahodí jeho smyslům, proto společnost Zepter International připravila do kapslí kávovaru čtyři různé směsi kvalitní kávy dle chuti a vůně. Royal Café - klasické italské espresso s intenzivní chutí a bohatým aroma, je směsí těch nejjemnějších druhů kávy arabica pocházející z Brazílie, Kolumbie a Guatemaly. Káva Royal Café je charakteristická svou ovocnou příchutí s převládajícím tónem pomeranče. Díky harmonii chutí, aroma a nádechu čokolády je tato káva vskutku královská. Káva Barista s vyváženou chutí je směsí nejkvalitnějších kávových zrn arabica a robusta. Má střední sílu a příjemnou delikátní chuť. Specifická vůně kávy Barista umocňuje její jedinečné vlastnosti. Základem kávy Intenso jsou zrna robusty z Indie a Vietnamu. Lze ji doporučit všem, kdo mají rádi espresso s dobrou konzistencí, charakteristickou chutí a vůní čokolády. Hustá a hedvábná pěna je potěchou také pro oko a v kombinaci s bohatou chutí kávy zanechává v každém dlouhotrvající pocit slasti. Kávu Decaffeinato si můžete dát v kteroukoliv denní dobu i před spaním. Neobsahuje kofein, má velmi jemnou lahodnou chuť a bohatou pěnu. Decentní tóny čokolády a citrusů doplňují charakter kávy a dopřávají smyslům svěží harmonii chuti a aroma.

Vynikající vlastnosti přístroje umožňují pochutnat si na pravém italském espressu kdykoliv a kdekoliv. Jedině z kávových zrn té nejvyšší jakosti lze uvařit nejlepší kávu a právě taková je káva Zespresso®. Kávu z přístroje Zespresso® CAFÉ by měl ochutnat každý milovník dobré kávy, aby ještě lépe pronikl do tajemného kouzla rituálu pití kávy.

Reklama