Trápí vás celulitida? Není už vaše pokožka tak pevná, jak bývala? Pak máme pro vás doporučení na super novinku!

 

Dokonalé kontury, pevná pokožka, omezení viditelnosti projevů celulitidy, postupné tónování – to vše nabízí Zpevňující a tónovací krém Avon Solutions Body

 

Novinka z řady Solutions Body, Zpevňující a tónovací tělový krém, byl vytvořen speciálně k redukci výskytu celulitidy a jiných nedokonalostí pokožky. Jedinečné složení s extraktem z vodních řas a rostlinnými výtažky Alfalfa pomáhá tvarovat tělo a dodává pokožce bronzový odstín.

 

Zpevňující a tónovací tělový krém Solutions Body má lehkou konzistenci, která zaručuje rychlé vstřebávání krému do pokožky. Krém obsahuje čtyři vysoce účinné složky. Alfalfa extrakt zvyšuje odolnost pokožky, extrakt z rostliny ginseng tonizuje, energizuje a posiluje pokožku a výtažky z vodních řas ji dokonale zpevňují. Samoopalovací složky dodávají krásný opálený vzhled. Kůže je následně vyhlazená, zpevněná a přirozeně tónovaná.

 

Již po dvou týdnech používání se výskyt celulitidy sníží až o 40 %. Při pravidelném užívání dvakrát denně jsou účinky znatelné na první pohled. Během pouhých čtyř týdnů se povrch pokožky viditelně vyrovná a napne, dojde k redukci tukové tkáně a výskyt celulitidy se sníží až o 60 %.

 

Více o této novince a celé zpevňující řadě najdete na http://www.krasnapostava.cz

Reklama