Vitamíny, které děti potřebují.

Se začátkem chladného počasí se začne ze všech stran ozývat kašlání, kýchání a smrkání. Starosti s tím mají hlavně rodiče malých dětí i školáků. Proto je v této době důležité posilovat dětskou imunitu dávkami vitaminů a minerálů. Zajistit, aby děti jedly dostatek ovoce a zeleniny ale bývá někdy těžké. Zkuste jim nabídnout nové Marťánky® Gummi s echinaceou od Walmarku.

martanMarťánci® Gummi s echinaceou jsou chutní želatinoví Marťánci, kteří obsahují nezbytné vitaminy a minerály pro řádný fyziologický růst a vývoj dítěte. Toto složení je doplněno výtažkem z třapatky nachové známé též jako Echinacea. Tato rostlina je známá pro své příznivé účinky na podporu imunity. Proto je vhodné podávat je dětem zejména v období, kdy hrozí nachlazení a chřipky.

Echinacea purpurea (třapatka nachová) je rostlina pocházející ze Severní Ameriky, kde ji odpradávna používaly staré indiánské kultury jako přírodní prostředek pro prevenci a léčbu nachlazení, chřipek a různých infekcí. Její léčivé účinky využívají lidé i dnes. Kromě posilování imunity se Echinacea používá také k léčbě kataru horních cest dýchacích, chřipky, angíny či nachlazení. Tato rostlina je netoxická, nejsou známy žádné kontraindikace ani nežádoucí účinky.

Marťánci® Gummi s echinaceou obsahují pouze přírodní barviva a jsou ochuceni čtyřmi ovocnými příchutěmi - jahoda, pomeranč, třešeň a citron. Doporučená denní dávka jsou 2 želatinoví Marťánci. Tento doplněk stravy není vhodný pro diabetiky a děti mladší 3 let.

Marťánci® Gummi s echinaceou jsou k dostání v lékárnách v balení o 60 ks za doporučenou cenu 186 Kč. Děti se kromě výborných želatinových Marťánků mohou těšit také na měnící se samolepky.

martani

Reklama