Toaleta je z pohledu čistoty jedno z nejrizikovějších míst naší domácnosti. Vedle nebezpečných bakterií, které mohou způsobit řadu nepříjemných onemocnění, nás často trápí také rez a vodní kámen. Ty se těžko odstraňují zejména ze špatně dostupných částí WC mísy. Abychom udrželi naši toaletu vždy perfektně čistou, je dobré věnovat jí péči nejméně jednou týdně a používat přitom kvalitními přípravky. Velmi osvědčenými a spolehlivými pomocníky jsou jednoznačně výrobky značky Bref. S novým Bref 100 % Power Gelem nyní dokonale odstraníte rez, vodní kámen a zároveň zničíte bakterie a špínu.

Bref, jednoznačný expert v kategorii péče o toalety, představuje novinku Bref 100 % Power Gel. Jde o inovovaný přípravek na čištění toalet, který dokonale odstraňuje rez a vodní kámen, a zároveň zničí bakterie a špínu. Díky své konzistenci se dlouho udrží na WC míse, nestéká, a tím zaručuje delší působení. Ideální je přípravek nanést a nechat ho 10 minut působit. Potom velmi snadno a pohodlně umyjete všechny nečistoty včetně odolné rzi a vodního kamene.

 

Bref 100 % Power Gel má i další velmi praktické vlastnosti. Jistě oceníte unikátní tvar lahve připomínající sloní chobot, díky němuž se přípravek dostane i pod jinak těžko dostupný okraj mísy. Navíc manipulace s lahví je velmi snadná. Samozřejmostí je dětská pojistka, která zabrání katastrofě, pokud se Brefu zmocní děti. A navíc – Bref 100 % Power Gel provoní vaši toaletu příjemnou a svěží vůní, k dostání je ve stejných variantách jako Bref WC bloky.

 

Bref 100 % Power Gel má všechny předpoklady stát se nejoblíbenějším čističem každé toalety. Byl vyvinut na základě dlouhodobého testování stovkami spotřebitelů v České republice. Následně ho specialisté společnosti Henkel doslova ušili na míru tak, aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky.

 

Bref 100 % Power Gel si můžete již od března letošního roku zakoupit ve všech obchodních a drogistických řetězcích za doporučenou maloobchodní cenu 39,90 Kč.

 

Chcete vyhrát balíček s úklidovými přípravky? Pak se zapojte do naší aktuální soutěže!