Nike představuje nový model běžecké obuvi pro toto jaro – Air Span+ 6 s revoluční technologií Flywire. Je ideální pro běžce a běžkyně s mírnou pronací, kteří hledají vyšší oporu na vnitřní straně boty.

Svršek boty je vyroben za pomoci technologie Flywire. Tento zpevňující systém čerpá inspiraci z lan vysutých mostů, napodobuje šlachy v chodidle a vyznačuje se vynikající ohebností. Technologie Flywire, která po téměř sedmiletém vývoji, měla premiréru na olympijských hrách v Pekingu, vytváří ultralehký a přitom mimořádně pevný svršek.

 

Tato technologie proměnila způsob konstrukce obuvi, snížením množství materiálu potřebného na svršek boty na nezbytné minimum.

 

 

Na vnitřní straně v oblasti klenby je nastavitelný dynamický pásek Arch Fit, který umožňuje dokonale zpevnit nohu a bota bezpečně padne.

Mezipodešev je vyrobena z materiálu Cushlon ST a spolu s jednotkou Nike Air po celé délce je zárukou trvalého tlumení. Boty jsou kompaktibilní s technologií Nikeplus.

 

Nike Air Span+ 6 jsou určeny pro běžce, kteří vyžadují lehkost, skvělé tlumení a maximálně příjemný pocit z běhu. Tato série je vhodná pro rekreační až elitní běžce pro každodenní i občasný běh.

 

Více informací najdete na www.nikeplus.com

 

Redakční tip: Nejen boty, ale další zajímavé trendy věci od Nike najdete v novém obchodě NikeWomen v obchodním centru Arkady Pankrac

                                              

Jaro má pro vás spoutu běžeckých příležitostí! Vyražte s Nike na tréninky a vyzkoušejte běžecké boty!

 

Tréninky jsou určené pro všechny, kteří chtějí běhat, ale nechtějí v tom být sami. Každé úterý od šesti hodin a od tohoto týdne nově i ve čtvrtek čeká na zájemce ve Stromovce červený Nike+ minivan, kde se každý může převléknout a odložit si zde své věci. Je zde k dispozici profesionální trenér, který vždy po dohodě připraví běžeckou trasu ve Stromovce a jejím okolí.

Vyčístíte si hlavu od každodenních starostí a navíc uděláte něco pro svou fyzickou kondici. Od začátku března pro Vás trenéři navíc připravili trénink na pražský půlmaraton. Každý, kdo se zúčastní minimálně tří tréninků, získává startovné a běžecké tričko na tuto běžeckou událost.

 

Trénovat tedy můžete v nejnovějších modelech této sezóny a navíc pod odborným dohledem.

 

Ženy vs. Muži

 

V pátek 13. března navíc startuje největší běžecká soutěž na světě.

 

Jedná se o celosvětový závod, ve kterém se proti sobě postaví ženy a muži.

Jde o virtuální závod na www.nikeplus.com, kde může každý účastník vyhlásit svou vlastní výzvu. S myšlenkou na tento souboj přišel jeden z běžců už krátce po vzniku běžecké platformy www.nikeplus.com v roce 2006. Nikoho tehdy zřejmě nenapadlo, že v průběhu dvou let se z tohoto individuálního online závodu stane soutěž, do které se zapojí nejvyšší počet běžců z celého světa. V loňském roce 2008 uběhli muži přibližně 1,5 milionu kilometrů a ženy jeden milion. Závod tedy skončil vítězstvím mužů. Přestože je však na www.nikeplus.com zaregistrováno více můžu než žen, průměrné výsledky na osobu jsou opačné. Ženy uběhly více kilometrů než muži.

 

Proto 13. března 2009 odstartuje první oficiální závod Muži versus Ženy, který potrvá pět týdnů a ženy tak budou mít možnost napravit svoji reputaci. V průběhu měsíce března a dubna se prostřednictvím www.nikeplus.com bude zaznamenávat počet uběhnutých kilometrů a výsledek bude vyhlášen 20. dubna 2009.

 

Více informací o Nikerunning and Nike+ najdete na www.nikeplus.com.

 

Reklama