per.jpgA ačkoli je toto oblečení pohodlné a stylové, umělá vlákna v sobě často zadržují nepříjemné pachy. Proto společnost Henkel přichází s novinkou, která tento problém vyřeší. Nová varianta Perwoll Care & Refresh s Deo technologií spolehlivě neutralizuje pachy a zajišťuje pocit svěžesti během nošení až na 24 hodin.

Nový Perwoll Care & Refresh přichází na trh s jedinečnou Deo technologií, která funguje na principu deodorantu. Díky ní speciální prací prostředek odstraňuje nepříjemný pach a postupně uvolňuje parfémované složky během nošení. Takto si můžete užívat bezstarostných dnů a nosit oblečení, které máte rádi, aniž byste se museli starat o nepříjemné pachy.
Nová receptura také nabízí perfektní péči o syntetická a umělá vlákna, zachovává jejich tvary a barvy. Perwoll Care & Refresh se dokonale postará o váš šatník a vy si tak můžete vychutnat svěžest vašeho oblečení i během těch nejhektičtějších dní. Buďte fresh, zůstaňte fresh!

Nový Perwoll Care & Refresh upoutá pozornost také průhlednou láhví se zlatým víčkem. Je dostupný v následujících velikostech a s těmito běžnými cenami: 119 Kč (1L), 199 Kč (2L), 299 Kč (3L).  
 
Více na www.perwoll.cz.