Pro ty nejkrásnější barvy od Palette

Vlasy jsou jednou z nejcennějších předností každé ženy a zaslouží si tu nejlepší péči. Toužíte-li po dlouhotrvající a syté barvě vlasů s intenzivním zářivým leskem, nemusíte již chodit do salonu. Nyní si ji můžete dopřát v pohodlí domova díky barvám Palette Deluxe od Schwarzkopf. Inovovaná receptura obsahuje nyní vzácné pečující sérum se sedmi oleji, jež poskytne vlasům luxusní péči a zaručí jim bohaté dlouhotrvající barvy, maximální intenzitu a vám vzhled filmové hvězdy na červeném koberci.

Řada barev Palette Deluxe nabízí novou recepturu i nové trendy odstíny. Největší novinkou je vylepšená pečující receptura se sérem se sedmi vzácnými oleji, jako například: arganový a marulový olej, olej z meruňkových pecek či makadamiových ořechů a další. Tyto ušlechtilé přísady a koncentrované barevné pigmenty jsou začleněny do pečujícího barvicího krému, který vlasům dodá oslnivé, syté barvy a až o 30 % lepší péči1, dlouhotrvající intenzitu a stálost barvy, neodolatelný lesk a perfektní krytí šedin.

Vlasová maska se sérem se sedmi oleji poskytuje vlasům extra péči po barvení. Obsahuje více než milion olejových kapiček a je speciálně vyvinuta tak, aby vlasy hýčkala a poskytla jim výjimečnou péči a pružnost. Díky maximálnímu pečujícímu účinku bohaté vlasové masky budou vlasy krásně jemné, úžasně hebké na dotek a budou se snadno rozčesávat.

Kolekce intenzivně pečujících barev Palette Deluxe s novým atraktivním designem nabízí výběr z 19 výjimečných odstínů – včetně dvou nových oslnivých módních odstínů:

Palette

  • 562 - Intenzivní zářivě měděný– pro ohnivě rudé vlasy a fantastický módní, ale zároveň teplý a přirozený barevný výsledek.
  • 700 - Jemný středně hnědý – zářivě hnědý odstín, který je v souladu s posledním trendem oslnivých brunet ovládajících světová přehlídková mola.

Inovovaná řada Palette Deluxe je v obchodech k dispozici za doporučenou cenu 125,90 Kč.

Palette je vaše nejlepší volba v barvení vlasů a také jednička mezi evropskými značkami barev na vlasy.

Reklama