Stejně, jako umění, i květiny mají význam odvozený z historie a legend. Jemný květ frézie symbolizuje vřelost, přátelství a důvěru, a proto je ideálním způsobem, jak vyjádřit někomu skutečnou náklonost.

Díky speciální kolekci tělové kosmetiky You Dazzle bude vaše tělo zahaleno do krásné kytice drobných květů. Tělová řada má navíc dokonalé hydratační vlastnosti.

Krém na ruce You Dazzle

OriflameRozmazlete svoje ruce krémem s výtažkem z frézií, který je dokonale zvláční a zjemní. Krém se rychle vstřebává a zanechá je krásně svěží a hebké.

75 ml ... 99 Kč

Sprchový gel You Dazzle

OriflameReceptura krémového sprchového gelu s květinovou vůní má vyvážené PH, neobsahuje mýdlo a je obohacena o zvláčňující výtažek z frézií. Šetrně čistí pokožku a zanechává ji svěží a jemně provoněnou.

200 ml ... 149 Kč

Mýdlo You Dazzle

Čistící mýdlo s výtažkem z frézií provoní ruce něžnou květinovou vůní a zanechá je svěží a příjemné na dotek. Jemné složení je vhodné pro každodenní použití.

100 g ... 59 Kč

Oriflame

Výrazná jarní barva pro vaše rty

Nová limitovaná kolekce oslňujících rtěnek You Dazzle, ve smělých hladkých odstínech, je perfektní na den i na večer, do práce i na večírek. K dostání v pěti nových odstínech.

4g ... 109 Kč

Oriflame

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Reklama