V současné době představuje největší inovaci elektrický kartáček Genius 10000 Black od Oral-B, který udává nové standardy nejen v čištění zubů, ale také v péči o naše dásně. „Genius“ představuje kombinaci inteligentní technologie, sofistikovaného designu a dokonalé péče a patří všem, kteří chtějí to nejlepší v péči o ústní dutinu. Díky největší nákupní akci roku – Black Friday, je teď navíc možné si tento geniální kartáček dopřát o 30 % levněji!
5bf7d81d94385obrazek.jpg

3D technologie pro dokonalý úsměv

5bf7d8294560eobrazek.jpgPokud se chceme o ústní dutinu starat co nejlépe, pomůže nám elektrický kartáček, který dokáže odstranit o 100 % (!) více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Elektrické zubní kartáčky se mezi sebou ale liší ve způsobu čištění. Největší inovaci představuje unikátní 3D technologie od Oral-B, která funguje tak, že pulzacemi naruší zubní plak a oscilačně-rotačními pohyby poté plak z povrchu zubu odstraní. Technologie od Oral-B umožní vyčistit zub po zubu a jeho kulatá kartáčková hlava se dostane i do obtížně přístupných míst. To oceníte především během čištění zadní strany zubů nebo třeba stoliček. Oral-B Genius 10000 zároveň nabízí 6 režimů čištění, včetně režimu péče o dásně, o citlivé zuby a bělení zubů. Již po prvním použití jsou proto vaše zuby krásně hladké a viditelně bělejší. Co dalšího ale tento kartáček umí?

Gum Guard = revoluce v ochraně dásní

Zubaři doporučují čistit si zuby dvakrát denně dvě minuty a nevyvíjet na zuby přílišný tlak. I přesto, že tato pravidla dodržujeme, se může stát, že čistíme jen ta místa, kam dohlédneme a některé části našeho chrupu nevědomky vynecháme. Následkem nevhodné péče o ústní dutinu poté může být 5bf7d83a15599obrazek.jpgnapříklad zánět dásní, kterým v Evropě trpí přes 80 % lidí1. Problémy s dásněmi nejsou zpočátku vidět a jsou bezbolestné. „Lidé si neuvědomují, že mnoho otázek ústní hygieny, jako je citlivost, špatný dech a dokonce ztráta zubů, začínají problémy s dásní. Ve skutečnosti varovné příznaky nezdravých dásní, jako je krvácení, jsou často přehlíženy, " říká Andrej Murgaš z marketingového oddělení Oral-B Czech Republic. Vývojoví experti Oral-B proto vytvořili revoluční technologii Gum Guard, která představuje nejinteligentnější systém v čištění zubů a poskytuje nejlepší možnou péči nejen o naše dásně. Nemusíte se bát odřených a ustupujících krčků. Technologie Gum Guard vám zajistí perfektní čistění bez nutnosti vyvinutí přehnaného tlaku na zuby a především na dásně. Pokud budete vyvíjet přílišný tlak, kartáček vás pomocí světelné a zvukové signalizace upozorní a zároveň bude regulovat rychlost pohybu kartáčkové hlavice.

Navíc je tento kartáček nejen chytrý, ale také stylový! Ke kartáčku dostanete různé vychytávky, jako je například designové pouzdro, pomocí kterého si můžete nabít kartáček i svůj smartphone zároveň. Může se zdát, že čištění zubů je trochu věda. I když ale někdy bojujeme s časem, neměli bychom zanedbávat péči o naše zdraví. Protože čtyři minuty denně za zářivý a zdravý úsměv stojí.

Oral-B Genius 10000 je možné sehnat i v barvách White, Rose Gold nebo Orchid Purple. Black Friday můžete ale oslavit opravdu stylově, a to s kartáčkem Oral-B Genius Black! Na Alza.cz ho nyní seženete za skvělých 4749 Kč. Zuby jako perličky a geniální péči získáte teď za ještě lepší cenu!
5bf7d816c9abbobrazek.jpg

1 Údaje pochází ze Světové federace zubních lékařů (FDI World Dental Federation, 2017: http://bit.ly/2nlxnQi).