Ô DE L’ORANGERIEÔ... TO JE PŘEKVAPENÍ, jež zažily ženy roku 1969, kdy díky Ô DE LANCÔME zjistily, že i čistá voda může být opravdovou vůní. Úžasná vůně citrusů, aroma zimolezu a rozmarýnu, smyslnost jasmínu a pačuli... Jedinečná vůně Ô DE LANCÔME vyvolá vzpomínky na procházky rosou za letního rána.

V roce 2009 oslavila značka Lancôme čtyřicet let své nejslavnější vůně připsáním nové kapitoly v dějinách svěžesti. Tehdy se zrodila Ô D'AZUR, čistá, průzračná vůně, osvěžující jako nikdy předtím, ale zároveň lahodně smyslná. Výbuch citronové esence ve spojení s pikantností růžového pepře, omámí smysly. Konečný dojem umocní turecká růže a základní tóny parfému - smyslné pižmo. Ô D'AZUR to je příběh na konci teplého letního odpoledne na Francouzské riviéře, kdy žár parného dne ustupuje a nechává prostor příjemně chladnému soumraku.

V roce 2011 příběh pokračuje... Spolu s novou vůní Ô DE L'ORANGERIE se otevírá další kapitola - něžné pohlazení pomerančových květů se špetkou citrusové vůně ulpívá na kůži jako lehounký závoj. Nejnovější příspěvek od Lancôme v dějinách svěžesti.

Oranžérie...

Místo mimo čas a prostor, zahrada plná půvabu a rafinovanosti. Okamžik pozastavený v čase, ukolébaný slastnou vůní Francouzské oranžérie. Ô DE L'ORANGERIE, to je procházka mezi pomerančovníky v krásném letním dni, na jehož konci jemný vánek rozechvěje jejich květy a ty pak osvěží vzduch lehkou vůní. Ô DE L'ORANGERIE je snem, emocí, čirou vodou, v níž se vše jasně odráží.

Ô DE L'ORANGERIE,
NOVÁ KVĚTINOVÁ VŮNĚ

Současná poklona pomerančovému květu, Ô DE L'ORANGERIE nechává mluvit květ sám za sebe: svěží a zároveň sametový, silný i jemný... Tento záhadný kvítek, nám poodhaluje svá tajemství pod taktovkou dvou talentovaných parfumérů, Anne Flipo a Dominique Ropion.

„Chtěli jsme vytvořit neobyčejnou pomerančovou vůni, jež nabídne více variant. Ve spojení s vodními tóny a dřevitým aroma získává vůně nečekanou dimenzi“ popisuje Anne Flipo. „Naší představou byla čistá, oslňující ženskost,“ dodává Dominique Ropion „a naším snem sofistikovaná vůně, která by dokázala vzdát hold tomuto květu, tak dokonalému pro svět parfémů, a která by jej nechala odkrýt sebe samého se vší skromností i vznešeností.“

Troufalost pomerančového květu může v Ô DE L'ORANGERIE zcela vyniknout především díky dvěma vzácným esencím: svěží a křehké neroli, a lahodně medovému pomerančovému květu. Okolo těchto vzácných ingrediencí se rozvíjí množství dalších tónů: výbušná chuť bergamotu a pomeranče mizí, aby uvolnila místo pro spojení krystalicky průzračné vody a jemných okvětních lístků jasmínu. A konečně vzrušující tóny dřeva a hřejivé benzoe jen zdůrazní smyslnost a jedinečnost pomerančové vůně.

Lancôme vytvořil Ô DE L'ORANGERIE, vůni postavenou na květech pomerančů. Vůni plnou třpytivých a svěžích fazet.

Špetka jemnosti, mnoho svěžesti...

PŘÍZNAČNÝ FLAKÓN

Ô DE L’ORANGERIEÔ DE L'ORANGERIE, rodinný benjamínek, se představuje ve flakónku, který v roce 2009 navrhl Fabien Baron u příležitosti oslav 40. výročí Ô DE LANCÔME: moderní úprava původního flakonu. Vyryté spirály, znázorňující vlny na moři, zůstaly zachovány. Přes čiré sklo můžeme obdivovat jedinečnou barvu parfému Ô DE L'ORANGERIE: akvamarínově zelenou tak něžnou, jako je barva v srdci samotného květu.

Nadčasová, minimalistická úprava.

Na jihu Francie, na zahradě vychází slunce. Horizont zazáří a odkryje jiskřivé barvy krajiny. Ranní větřík jemně pohladí lehce opálenou pokožku. Mysl se ztratí v šelestu listí a květin. Smyslnost, něžnost a jemnost se spojí v čisté ženství. Smyslná a něžná je i Daria Werbowy, tvář vůně Ô DE L'ORANGERIE, na fotkách Maria Testina. Žena, jež prochází ve stínu pomerančovníku za krásného letního rána. Za ní zůstává jen nekonečně lahodná vůně pomerančových květů.

Jižní Francie, na začátku jara...
Smyslnost, něžnost a jemnost se spojí v čisté ženství...

Reklama